Do kolizji parkingowej doszło w czwartek przed jednym ze sklepów samoobsługowych w Strzyżowie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden znaczący szczegół.
W czwartek 1 kwietnia po południu policjanci interweniowali na miejscu drobnej kolizji parkingowej. 57-letnia mieszkanka Strzyżowa, cofając volkswagenem passatem, uderzyła w zaparkowany renault laguna, w którym przebywała 37-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego. Siła zderzenia była niewielka, nikomu nic się nie stało. Jedynie auta miały niewielkie zarysowania lakieru.

Sprawcy zdarzenia powinni być na kwarantannie

Policjanci legitymując pasażerów volkswagena, ze zdumieniem stwierdzili, że wszyscy są objęci kwarantanna. Córka i dwoje wnucząt kobiety kierującej passatem, mieli przebywać na kwarantannie jeszcze przez 9 dni.

Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny 30-letniej kobiecie grozi grzywna oraz kara administracyjna do 30 tys. zł. Oprócz niej w samochodzie były dzieci w wieku 10 i 5 lat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.