Od dzisiaj przez najbliższe 2 tygodnie będzie otwarty Infopunkt Konrada Fijołka. Jest to akcja promująca kandydata na Prezydenta Rzeszowa.
Otwarcie tego punktu zostało ogłoszone podczas konferencji prasowej na rzeszowskim Rynku. Przy okazji, Konrad Fijołek potwierdził, że 12 kwietnia 2021 roku oficjalnie zarejestrował swoją kandydaturę. Dzięki akcji zbierania podpisów poparcia, w momencie zapisu miał ich już 6 tysięcy. Podkreślił jednak, że na daną chwilę jest ich już około 10 000. Natomiast oddanie swojego podpisu poparcia będzie jeszcze możliwe do 16 kwietnia bieżącego roku.

INFOpunkt Konrada Fijołka w Rzeszowie. Na czym polega akcja?


Jak poinformował sam kandydat na Prezydenta Rzeszowa, zaczyna on teraz poważną kampanię wizerunkową. Do pomocy w jej prowadzeniu zaprasza wszystkich Rzeszowian. Zachęca m.in. do współtworzenia jego oficjalnej strony internetowej, która jest już dostępna. Na niej już teraz upublicznione są wszystkie informacje dla zainteresowanych poparciem Konrada Fijołka.

Od 13 do 27 kwietnia tego roku będzie też istniał jego INFOpunkt, w którym Rzeszowianie będą mogli zgłaszać miejsca, gdzie Konrad Fijołek mógłby powiesić swoje banery wyborcze. Każdy również będzie mógł wziąć materiały promujące i na własną rękę je rozwieszać. Jak nawoływał kandydat:

,,Weźmy Fijołka na balkon, Weźmy Fijołka na płot!"

Punkt będzie otwarty w godzinach 14-17. Jednak jak zaznaczyła przewodnicząca Sztabu Wyborczego Konrada Fijołka, ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne może się zdarzyć, że namiot nie będzie rozłożony, a tym samym punkt nie będzie otwarty. Zachęcała ona jednocześnie, aby wtedy udać się do głównej siedziby ich sztabu na ulicy 3 maja 13. Tam też będą dostępne materiały wyborcze do rozwieszenia.

Zobacz live z konferencji prasowej: