Tragiczny wypadek w Jabłonicy Polskiej (powiat Brzozów). W piątek, około godz. 23.00 BMW wypadło z drogi i z impetem uderzyło w przydrożne drzewa. Siła uderzenia była tak duża, że samochód został niemal całkowicie zmiażdżony.
W wypadku brało udział czworo mieszkańców powiatu brzozowskiego. Na miejscu wypadku zginęli kierowca i pasażer (22 i 20 lat) auta. Natomiast dwie kobiety w wieku 20 i 22 lata, zostały przetransportowane do szpitala.

- Wskutek tego zdarzenia na miejscu zginął 22-letni kierujący mieszkaniec gminy Dydnia i jego 20-letni pasażer, również z gminy Dydnia. Do szpitala zostały przetransportowane dwie 20-letnie pasażerki. Jedna to mieszkanka gminy Brzozów, a druga gminy Haczów - poinformowała asp. sztab. Monika Dereń z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Bmw jechało od strony Krosna w kierunku Brzozowa. Około 100 metrów za skrzyżowaniem z drogą na Kombornię samochód wypadł z drogi i najpierw zahaczył o jedno drzewo, a następnie z impetem uderzył dachem w drugie.
Służby ratunkowe powiadomione zostały o wypadku przez mieszkającą w pobliżu osobę, która usłyszała potężny huk, a po chwili wzywanie pomocy - czytamy na portalu terazkrosno.pl

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na prostym odcinku jezdni, 22-latek kierujący bmw, jadąc od strony Krosna w kierunku Domaradza, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z dużą siłą uderzył dachem w drzewo - mówi asp. sztab. Monika Dereń z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Prowadzone czynności pozwolą ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
W akcji ratunkowej uczestniczyły cztery załogi karetek pogotowia z Brzozowa i Krosna oraz strażacy z powiatu brzozowskiego i krośnieńskiego: JRG PSP Brzozów, JRG PSP Krosno, OSP Jabłonica Polska, OSP Haczów i OSP Iskrzynia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.