Ze względu na sytuację epidemiczną ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa zostają przedłużone do 25 kwietnia 2021 r.
Przypomnijmy, w środę Minister Zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu obecnie obowiązujących obostrzeń min. do 25 kwietnia. Zamknięte pozostają nadal hotele, restauracje, puby, kluby fitness oraz szkoły.

Wyjątkiem będą jednakże przedszkola oraz żłobki. Także od 19 kwietnia będzie uprawiania sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu (do 25 osób) i uczestnictwa dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. Więcej o tym pisaliśmy tutaj: Wracają żłobki i przedszkola hotele i restauracje pozostają zamknięte

Urząd Miasta Rzeszowa również przedłuża obostrzenia

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju i decyzją Rady Ministrów w Urzędzie Miasta Rzeszowa i jednostkach organizacyjnych miasta ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców zostały przedłużone do 25 kwietnia 2021 r.

- Wizyta w Urzędzie Miasta Rzeszowa jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku spraw wymagających obecności klienta, po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym umówieniu terminu - mówi Artur Gernad z biura prasowego UM Rzeszowa.

Z Urzędem Miasta Rzeszowa można kontaktować się w sposób zdalny - w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP.

Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, zlokalizowane w galeriach handlowych, są nieczynne do 25 kwietnia 2021 r.

Szczegółowe informacje wraz z listą kontaktów dostępne są na stronie internetowej: bip.erzeszow.pl oraz pod numerem Infolinii Urzędu Miasta Rzeszowa 1 77 88 99 00.