Ze względu na sytuację epidemiczną ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa zostają przedłużone do 30 kwietnia 2021 r.
W związku z sytuacją epidemiczną w kraju w Urzędzie Miasta Rzeszowa i jednostkach organizacyjnych miasta ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców zostały przedłużone do 30 kwietnia 2021 r.

- Wizyta w Urzędzie Miasta Rzeszowa jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku spraw wymagających obecności klienta, po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym umówieniu terminu. Z Urzędem Miasta Rzeszowa można kontaktować się w sposób zdalny - w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP - mówi Artur Gernand z biura prasowego UM Rzeszowa.

Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, zlokalizowane w galeriach handlowych, są nieczynne do 30 kwietnia 2021 r. Szczegółowe informacje wraz z listą kontaktów dostępne są na stronie internetowej: bip.erzeszow.pl oraz pod numerem Infolinii Urzędu Miasta Rzeszowa 1 77 88 99 00.