- Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż możemy złożyć wam gratulacje z tego wspaniałego sukcesu. Jesteście wspaniałą wizytówką naszego miasta - mówili Ewa Leniart i Marek Bajdak.
Przypomnijmy, siatkarki KS Developres Rzeszów już drugi raz z rzędu zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski w TauronLidze. W wielkim finale tych rozgrywek zostały pokonane przez Grupa Azoty Chemik Police, ale wszyscy komentatorzy podkreślali, iż były to mecze na najwyższym poziomie. Zdjęcia oraz relacje z tych spotkań znajdziecie Państwo tutaj: TauronLiga. KS Developres Rzeszów przegrywa na wyjeździe. Chemik Police mistrzem Polski

Marek Bajdak i Ewa Leniart pogratulowali siatkarkom KS Developres Rzeszów

Z kolei w piątek 23 kwietnia nie w miejskim ratuszu, ale właśnie na hali Podpromie p.o. prezydenta Rzeszowa Marek Bajdak, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch spotkali się z siatkarkami KS Developres Rzeszów.

- W przeciągu całego sezonu, ale szczególnie podczas wielkiego finału znakomicie prezentowaliście się, i za to srebro jesteśmy wam ogromnie wdzięczni. Jako drużyna znakomicie prezentowaliście Rzeszów, i jesteście wspaniałym symbolem naszego miasta - mówił Marek Bajdak.

Wicemistrzostwa gratulowała siatkarkom także wojewoda i wicemarszałek: - W przypadku siatkówki ważna jest determinacja, a wy jesteście drużyną, która idzie konsekwentnie do przodu - mówiła wojewoda Ewa Leniart.

- Wielkie gratulacje od zarządu województwa i sejmiku. Jesteśmy z was dumni. Niewiele brakowało do złota. Wiele robicie jako drużyna dla promocji Rzeszowa i Podkarpacia - podkreślał wicemarszałek Piotr Pilch.

Marek Bajdak wręczył kapitan Jelenie Blagojević pamiątkowy puchar dla całego zespołu. - Dziękujemy miastu Rzeszów za wsparcie - powiedziała odbierając puchar Jelena Blagojević, a trener Stephane Antiga dodał: - Mieliśmy dobry sezon, cieszymy się, że naszą grą możemy promować Rzeszów.

Miasto Rzeszów od wielu lat wspiera Develpres Rzeszów.

O komentarz do przebiegu zarówno finału, jak całego sezonu poprosiliśmy jedną z siatkarek srebrnych medalistek mistrzostw Polski.

- Srebrny medal zdobyty z tą drużyną jest dla mnie ogromnym sukcesem. Wiadomo, nie jest to złoto, ale takie trofeum również bardzo cieszy. Był to dla mnie ciężki sezon, nie tylko ze względu na koronawirusa, ale także dlatego, iż musiałam nadrobić zaległości z poprzednich sezonów, ponieważ ta drużyna chce i może walczyć tylko o najwyższe cele. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy mieć na tyle mocną drużynę, która wywalczy złoto w następnym sezonie - mówiła rozgrywająca KS Developres Rzeszów, Marta Krajewska.

Rzeszów. Marek Bajdak i Ewa Leniart pogratulowali siatkarkom KS Developres Rzeszów
Rozgrywająca KS Developres Rzeszów, Marta Krajewska


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.