Pierwsze punkty w rundzie wiosennej stracili piłkarze Watkem Korony Rzeszów. Liderzy 4. ligi podkarpackiej zaliczyli bezbramkowy remis z Głogovia Głogów Małopolski.

Szczegóły spotkania pomiędzy Głogovia Głogów Małopolski, a Watkem Korona Rzeszów

Składy:
Głogovia Głogów Małopolski:
Lipka, Klos, Szyszka, Hus, Brodowski, Pyrdek, Hamera, Pałys, Rydzik, Bożek, Szymański, Tarała, oraz Baran, Tarnowski

Watkem Korona Rzeszów: Pawlyś, Kardyj, Kocój, Konefał, Padiasek, Skiba, Kantor, Przybyło, Karwacki, Jędryas, Maślany, oraz Halat, Dudzik, Piątek i Tłuczek

Spotkanie zaczęło się niezwykle obiecująco dla gospodarzy. Piłkarze Głogovii od początku stwarzali sobie szanse. Szczególnie gorąco zrobiło się w siódmej minucie, kiedy to na bramkę gości oddał Szymański, jednak dobrze interweniował Pawlyś. Jednak później inicjatywę zaczęli przejmować piłkarze Korony Rzeszów, ale częstsze bycie przy piłce nie przełożyło się na stwarzanie akcji. Piłkarze z Głogowa Młp. czujnie pilnowali swojej bramki, i nie pozwolili swoim rywalom na żadną groźną szansę.

Natomiast od początku drugiej polowy to piłkarze przyjezdnych od początku dominowali na boisku. Jednak i znów nie przekładało się to na groźnie akcje. Piłkarze Głogovii postawili swego rodzaju "mur" przed swoją bramką, i nie dopuszczali pod nią swoich rywali. Co prawda Trener koroniarzy robił zmiany, ale nie przekładało się to na poprawę jakości gry jego piłkarzy. Jeszcze w samej końcówce oba zespoły miały szansę na strzelenie zwycięskiego gola, ale na tym się tylko skończyło. W konsekwencji piłkarze Korony stracili pierwsze punkty w rundzie wiosennej.