Pomimo pieszej ucieczki przed policjantami młody mężczyzna został złapany. Miał w plecaku nielegalne substancje odurzające. To właśnie ucieczka zwróciła uwagę funkcjonariuszy.

19-latek z narkotykami - wpadł przez własną ucieczkę


Do ironicznego zatrzymania doprowadzili Policjanci z Mielca. Prowadzili oni rutynowe kontrole na terenie miasta. Gdy w pewnym momencie zauważyli, jak na ich widok zaczyna cuiekać młody mężczyzna. W ten spoób zwrócił on na siebie uwagę funkcjonariuszy, którzy ruszyli w pościg za nim. Podczas pieszej ucieczki mężczyzna pożucił swój plecak.

Po krótkiej pogoni policjantom udało sie zatrzymać zbiega. Po wylegitymowaniu mężczyny okazało się, że jest to 19-letni mieszkaniec Mielca. Policnajnci przeszukali także porzucony przez niego plecak. Znaleźli w nim susz roślinny, białą substancję oraz tabletki.

Przebieg śledztwa w skprawie narkotyków z Mielca


Do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności oraz ustalenia czym były substancje, 19-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Badania narkotestem wykazały, że znalezione produkty marihuana, amfetamina oraz tabletki MDMA ( Ecstasy).

Mężczyzna z Mielca został już przesłuchany. Usłyszał także zarzut posiadania narkotyków. 19-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.