W dniach od 30 kwietnia do 5 maja trwać będzie wymiana nawierzchni na ul. Rzecha w Rzeszowie. W związku z pracami, które obejmą odcinek od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z Załęską, na ul. Rzecha będą utrudnienia w ruchu.
Prace na ul. Rzecha rozpoczną się w najbliższy piątek ok. godz. 18. W związku z nimi ulica, na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z Załęską wraz z mostem im. Tadeusza Mazowieckiego, będzie wyłączona z ruchu. Rondo na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Krogulskiego (im. Rodziny Ulmów) będzie przejezdne, podobnie jak skrzyżowanie ulic Rzecha i Załęskiej.

- Prace na ul. Rzecha będą polegały na ściągnięciu nawierzchni i ułożeniu nowej. Będą wykonywane w ramach gwarancji – miasto Rzeszów z tytułu tych prac nie będzie ponosiło żadnych kosztów - mówi Artur Gernand z biura prasowego UM Rzeszowa.

W związku z wymianą nawierzchni ulica Rzecha będzie wyłączona z ruchu do 5 maja (środa) do godz. 5 rano.

- Kierowców prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz tablic informujących o utrudnieniach w ruchu i objazdach. W dniach od 30 kwietnia (po godz. 18) do 5 maja (przed godz. 5 rano) zalecamy kierowcom jadącym ze wschodu na zachód miasta i w kierunku przeciwnym korzystanie z ul. Lwowskiej, al. Piłsudskiego, ul. Krakowskiej - dodaje Gernand.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.