Do 10 maja rzeszowski magistrat czeka na oferty projektowe związane budową nowej strefy rekreacyjno-sportowej na osiedlu Króla Augusta. Według planów ma być ona urządzona w nowoczesnym stylu.
Z końcem kwietnia 2021 roku rzeszowski magistrat ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej związanej z budową nowej strefy rekreacyjno-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Kamińskiego.

W dokumentacji projektowej czytamy, że wykonawca będzie odpowiedzialny za zaprojektowanie budowy siłowni terenowej, wymiany nawierzchni placu zabaw oraz zadaszonych miejsc na rowery.

Ponadto projekt wykonawczy ma obejmować przebudowę istniejącego boiska szkolnego do piłki nożnej wraz z zagospodarowaniem terenu.

Na oferty miasto czeka do 10 maja br. Zatem wykonawcę poznamy najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu. Według planów projekt powinien powstać w ciągu 120 dni od dnia podpisania umowy.

Więcej o inwestycjach w Rzeszowie pisaliśmy tutaj: Biznes i finanse

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.