Do 14 maja firmy mogą składać oferty w przetargu na zakup nowego wozu strażackiego dla OSP Słocina. Według planów druhowie niebawem doczekają się nowoczesnego pojazdu.
Pod koniec kwietnia br. OSP Słocina ogłosiła przetarg na zakup nowego wozu strażackiego dla swojej jednostki.

W dokumentacji projektowej czytamy, że wykonawca, który wygra konkurs, będzie musiał dostarczyć druhom lekki samochód ratowniczo-gaśniczy. Pojazd ma być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami.

Wóz strażacki musi być dostarczony z kompletem dokumentów do rejestracji, posiadać wszystkie niezbędne dokumenty obowiązujące prawem do rejestracji pojazdu na terenie kraju. Musi posiadać także minimalne wymagania dla lekkiego samochodu specjalnego.

Na oferty OSP Słocina czeka do 14 maja br. Zatem dostawcę poznamy najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu. Według planów samochód musi być dostarczony do 31 sierpnia. Wszystkie złożone oferty będą brane pod uwagę, ale tylko dwóch wykonawców z najkorzystniejszymi ofertami zamawiający zaprosi do negocjacji ceny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.