Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas majowego weekendu, włamał się do lokalu gastronomicznego. Podejrzany wyważył drzwi do lokalu skąd następnie skradł 360 złotych.
W weekend majowy policjanci zostali zawiadomieni o włamaniu do lokalu gastronomicznego przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Przechodzące w pobliżu osoby zwróciły uwagę na otwarte, mimo wolnego dnia, drzwi do lokalu. Policja na miejscu potwierdziła, że doszło do włamania. Nieznany sprawca wyważył drzwi i wszedł do lokalu, skąd skradł okrągłe 360 złotych. Okazało się, że usiłował włamać się również do sąsiedniego sklepu.

Ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i przesłuchali świadków. Policjanci zabezpieczyli również zapisy monitoringu.

Na podstawie zebranych informacji, funkcjonariusze ustalili prawdopodobnego sprawcę tego przestępstwa. Okazał się, że jest to 25-letni mieszkaniec Rzeszowa. W zeszły czwartek funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. 25-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Policjanci przesłuchali go i przedstawili mu zarzut kradzieży z włamaniem i usiłowania włamania. Teraz grozi mu za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalają teraz czy mężczyzna nie dopuścił się jeszcze innych włamań.

Więcej na temat wypadków i innych tego typu zdarzeń w Rzeszowie i okolicach pisaliśmy tutaj: Na sygnale

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.