W ubiegły piątek doszło do groźnego dachowania na autostradzie. W samochodzie znajdowało się 5 osób. Kierowca miał już inne przewinienia drogowe na swoim koncie.

BMW dachuje na autostradzie!


W piątek 14 maja 2021 roku, ok. godziny 19 oficer dyżurny policji w Dębicy otrzymał zgłoszenie o wypadku na autostradzie. Na miejscu okazało się że doszło do dachowania samochodu marki BMW. Podróżowało nim 5 osób. Po oględzinach miejsca zdarzenia i samego samochodu funkcjonariusze wnioskowali, że kierowca bmw musiał stracić panowanie nad pojazdem. W wyniku tego pojazd uderzył w bariery energochłonne, a następnie dachował.

Jak zakończyło się dachowanie BMW na autostradzie?


Choć sam wypadek wyglądał dosyć groźnie, to żadnej z podróżujących nim osób nic się nie stało. Natomiast badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Jednak policjanci odkryli, że 20-latek z Tarnobrzega, który kierował samochodem miał już inne przewinienia drogowe. To było 3 wykroczenie mężczyzny w ciągu 2 lat, od kiedy posiadał prawo jazdy. W związku z tym funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, ukarali mandatem oraz punktami karnymi.