Wybory na prezydenta Rzeszowa coraz bliżej, a poseł Braun nie zwalnia tempa w walce o to stanowisko. Dzisiaj zaproponował swoją wizję na rzeszowską infrastrukturę drogową. Opowiedział o swoim planie na rozładowanie korków w mieście.

Patent Grzegorza Brauna na rzeszowskie drogi


Według podanych informacji autorem planu przebudowy dróg w Rzeszowie jest Sztab Wyborczy Wyborców „Grzegorz Braun – Konfederacja. Opisał go m.in. Jacek Ćwięka, rzecznik prasowy komitetu. Uważa on, że:

-Dla efektywnych rezultatów nie wystarczy przebudować pojedynczego skrzyżowania, ale należy planować przebudowę sąsiednich, tak, aby udrożnić ciąg komunikacyjny. Nie oznacza to jednak, że nie potrzeba wielkich projektów, które będą realizowane wraz z sąsiadami Rzeszowa.

Praca z głową, nie z portfelem? Kolejna propozycja Grzegorza Brauna


Poseł podzielił się też swoją opinią na temat inwestowania w drogi. Według niego, aby odkorkować miasto i przywrócić płynność ruchu nie potrzebne są duże nakłady finansowe. Grzegorz Braun uważa, że wystarczy rozsądne planowanie zagospodarowania miejskiego. Podczas konferencji powiedział:

- W Rzeszowie jest mnóstwo drobnych spraw do załatwienia od zaraz. Pierwszego dnia mojej prezydentury oddajemy całą szerokość jezdni rzeszowskim kierowcom.

Co przez to poseł miał dokładnie na myśli i czy spełni swoje obietnice okaże się już 13 czerwca bieżącego roku. Wtedy w Rzeszowie odbędą się wybory na Prezydenta Miasta, które wyłonią zwycięzcę.