Według nieoficjalnych doniesień Jakub Kochanowski może niebawem zasilić szeregi Asseco Resovii Rzeszów. Środkowy po roku gry odszedł z Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzy-Koźle.
Po roku gry Jakub Kochanowski żegna się z Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W sezonie 2020/21 młody środkowy zdobył z tą drużyną Superpuchar Mistrzów Polski, Puchar Polski, wicemistrzostwo kraju oraz złoto siatkarskiej Ligi Mistrzów.

- Cała nasza jakość na boisku opierała się na tym, że między nami były bardzo dobre relacje, potrafiliśmy sobie zaufać w każdej sytuacji. Oprócz samego finału Ligi Mistrzów to najdłużej będę wspominał moment, kiedy uwierzyliśmy, że możemy w tym sezonie walczyć o wszystko – a więc dwumecz z Lube, w którym oni byli zdecydowanym faworytem. Myślę, że to był moment, w którym narodziliśmy się na nowo i po awansie do półfinału na pewno podchodziliśmy do kolejnych spotkań inaczej tzn. nie na zasadzie, żeby grać jak najlepiej i zobaczyć co się wydarzy, ale graliśmy walcząc tylko o zwycięstwo, wiedząc na co nas stać - mówi Jakub Kochanowski, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Choć wciąż nie wiemy, gdzie w przyszłym sezonie zagra młody środkowy, to coraz bardziej otwarcie się mówi, że może on trafić właśnie do Asseco Resovii Rzeszów.

Jeśli tak by rzeczywiście się stało, to rywalizowałby on grę w pierwszym składzie z Timo Tammemaa oraz Janem Kozamernikiem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.