Od najbliższej soboty, 12 czerwca 2021 roku, zostaną otwarte baseny Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. ks. Jałowego 23a. Oczywiście z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Poniżej znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące użytkowania tej placówki w obecnej sytuacji epidemiologicznej.

Aktualne warunki sanitarne obowiązujące w ROSiR


Według aktualnych wytycznych na terenie basenów może znajdować się maksymalnie 50% standardowego obłożenia obiektu. W przeliczeniu jest to 1500 osób.

Dotyczy to tych, którzy jeszcze się nie zaszczepili przeciwko Covid-19 oraz zaszczepionych, ale nie posiadających zaświadczenia. Osoby, które posiadają zaświadczenia o zaszczepieniu nie są wliczane do limitu osób, które mogą przebywać na kompleksie odkrytych basenów Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Godziny otwarcia i ceny basenów ROSiR


Baseny będą otwarte codziennie w godzinach od 9 do 20. Sprzedaż biletów wstępu na baseny otwarte wyłącznie w kasie obiektu.

Ceny biletów wstępu na baseny otwarte:
  • bilety normalne - 12 zł (w godz. 9 - 19) oraz 9 zł (w godz. 17 - 20),

  • bilety ulgowe - 8 zł (w godz. 9 - 19) oraz 4 zł (w godz. 17 - 20),

  • dzieci do 7 lat - 3 zł (w godz. 9 - 19) oraz bezpłatnie (w godz. 17 - 20).


Możliwe jest też skorzystanie z biletów ulgowych. Obowiązują one (za okazaniem legitymacji): uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, studentów do 25 roku życia, emerytów i rencistów, osoby z I stopniem niepełnosprawności wraz z opiekunem.

Ponadto, dzieci do ukończenia 3 roku życia mają darmowe wejście na teren basenów. Sprzedaż biletów wstępu na baseny otwarte będzie się odbywać wyłącznie w kasie obiektu.

Informacja o tym ile aktualnie osób przebywa na basenach ROSiR znajdować się będzie na stronie internetowej: rosir.nq.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.