W równo 100 lokalach wyborczych uprawnieni do głosowania będą mogli skorzystać z biernego prawa wyborczego 13 czerwca w Rzeszowie. Przedstawiamy spis lokali wyborczych oraz inne, niezbędne informacje.
Przedterminowe wybory w Rzeszowie muszą odbyć się w związku z tym, że rządzący miastem od 2002 r. Tadeusz Ferenc złożył rezygnację 10 lutego po tym, gdy przeszedł COVID-19. Wybory pierwotnie były zaplanowane na 9 maja br., ale w związku z pandemią premier przesunął termin na 13 czerwca br.

Komisja wyborcza zarejestrowała łącznie kandydatów. Są to: wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, popierana przez PiS i rzeszowski region NSZZ "Solidarność"; proponowany i wspierany w trakcie kampanii przez Tadeusza Ferenca wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł; były współpracownik Tadeusza Ferenca, wiceprzewodniczący rady miasta i szef klubu Rozwój Rzeszowa Konrad Fijołek, popierany m.in. przez PO, Lewicę, PSL i Ruch Polska 2050, a także poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

Kto może wziąć udział w głosowaniu?

Według prawa wyborczego udział w głosowaniu może wsiąść osoba, która najpóźniej w dniu wyborów skończyła 18 rok życia oraz nie został pozbawiony praw publicznych prawomocnym wyrokiem sądu.

Osoba także nie może być także ubezwłasnowolniony prawomocnym orzeczeniem sądu, a także nie został pozbawiony praw wyborczych prawomocnym orzeczeniem Trybunału Stanu.

Jednak co najważniejsze, osoba taka musi być dopisana do spisu wyborców. Można być dopisanym tylko do jednego spisu.

Pełna lista obwodowych komisji wyborczych oraz lokali w Rzeszowie

Swój głos w przedterminowych wyborach na prezydenta Rzeszowa obywatele będą mogli oddać w 100 obwodowych komisjach wyborczych. Do urn będzie można się udać w godzinach od 7 rano do 21.

Pełna lista obwodowych komisji wyborczych oraz lokali w Rzeszowie:
 • 1. Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Bernardyńska 4: ulice: Bernardyńska, pl. Biskupów Janów z Rzeszowa, Bożnicza, pl. Cichociemnych, Cieplińskiego (numery nieparzyste), pl. Farny, Gałęzowskiego, Grottgera, Grunwaldzka, Jabłońskiego, Joselewicza, Konarskiego, Kopernika, Kościuszki (numery parzyste), Kręta, Króla Kazimierza (numery nieparzyste), Matejki, Mickiewicza (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 4), Moniuszki (numery parzyste), pl. Ofiar Getta, Okrzei, Piłsudskiego (numery nieparzyste od 33 do końca i numery parzyste od 32 do 42), Przesmyk, Rynek, Jana III Sobieskiego, Sokoła, Żeromskiego

 • 2. IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Orzeszkowej 8a, ulice: Asnyka, Bardowskiego, Batorego, pl. Dworcowy, Fredry, Głowackiego, pl. Kilińskiego, Kolejowa, Kopczyńskiego, Łączna, 8 Marca, Obszar Kolei, Orzeszkowej, Piłsudskiego (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 30), pl. Wolności, Siemiradzkiego, Styki, Śniadeckich, Świętego Mikołaja, Targowa (numery nieparzyste i numery parzyste od 4 do końca)

 • 3. Zespół Szkół Muzycznych nr 1, ul. Szopena 32, ulice: Baldachówka, Długosza, Grodzisko, Kreczmera, Króla Kazimierza (numery parzyste), Króla Leszczyńskiego, Mickiewicza (numery parzyste od 6 do końca), Naruszewicza, Słoneczna, Spytka Ligęzy, Szopena, Szpitalna, Targowa (numery 2, 2a), Tetmajerów, Wierzynka, Wojciecha Kilara, Zamenhoffa, Zamknięta

 • 4. I Liceum Ogólnokształcące, ul. 3 Maja 15, ulice: Dekerta, Fircowskiego, pl. Jerzego Grotowskiego, Jagiellońska (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 18), Kościuszki (numery nieparzyste), ks. Feliksa Dymnickiego, Lisa-Kuli (numery parzyste), Lubomirskich, 3 Maja, Moniuszki (numery nieparzyste), Pod Kasztanami, Polskiego Czerwonego Krzyża, pl. Armii Krajowej, pl. Hugona Kołłątaja, pl. Śreniawitów (numery 2 i 3), Roderyka Alsa, Słowackiego, Zamkowa, Zygmuntowska

 • 5. Przedszkole Publiczne nr 7, ul. Pułaskiego 3a, ulice: Borelowskiego, Cieplińskiego (numery parzyste), Czarnieckiego, ks. Jałowego, ks. Józefa Sondeja, Kasprowicza, Mochnackiego, Piłsudskiego (numery parzyste od 44 do końca), Pułaskiego, Towarnickiego

 • 6. Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Hoffmanowej 13, ulice: Chrzanowskiej (numery parzyste od 2 do 8a), Dąbrowskiego (numery parzyste od 2 do 20), Hoffmanowej, Jagiellońska (numery nieparzyste od 15 do końca i numery parzyste od 20 do końca), Kraszewskiego, Langiewicza (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste od 2 do 20), Lisa-Kuli (numery nieparzyste), Łokietka, Poniatowskiego, pl. Śreniawitów (numer 1), 17 Pułku Piechoty, Reformacka, Unii Lubelskiej

 • 7. Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Bulwarowa 3, ulice: Bulwarowa, Chodkiewicza, Czackiego, Lenartowicza, Podpromie

 • 8. Zespół Szkół Plastycznych, ul. Staszica 16a, ulice: Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 21 do 63), Dąbrówki, Wincentego Pola (numery nieparzyste od 11 do końca)

 • 9. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej-Rzeszów Sp. z o.o., ul. Staszica 24, ulice: Chrzanowskiej (numery nieparzyste i numery parzyste od 10 do końca), Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 1 do 19), pl. Śreniawitów (numery nieparzyste od 5 do końca i numery parzyste od 4 do końca), Staszica

 • 10. Zespół Szkół Sportowych, ul. Hetmańska 38, ulice: Hetmańska (numery nieparzyste od 1 do 71 i numery parzyste od 2 do 36)

 • 11. Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Dominikańska 4, ulice: Dominikańska, Krzywoustego, Piastów (numery 11 i 13)

 • 12. Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Dominikańska 4, ulice: Chrobrego, Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 65 do 89), Hetmańska (numery parzyste od 38 do 52), Piastów (bez numerów 11 i 13), pl. Andrzeja Listwana, pl. Matki Boskiej Saletyńskiej

 • 13. Zespół Szkół Energetycznych, ul. W. Pola 1, ulice: Chmaja, Dąbrowskiego (numery parzyste od 20a do 62a), M. Curie-Skłodowskiej, Niedzielskiego, Wincentego Pola (numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste)

 • 14. IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Dąbrowskiego 82, ulice: Batalionów Chłopskich (numery nieparzyste od 1 do 5), Bohaterów Westerplatte, Dąbrowskiego (numery nieparzyste od 91 do końca i numery parzyste od 64 do końca), Żwirki i Wigury

 • 15. Zespół Szkół Technicznych, ul. Matuszczaka 7, ulice: Architektów, Akademicka, Bieszczadzka, Hetmańska (numery nieparzyste od 73 do końca i numery parzyste od 54 do końca), Emilii Plater, Leśna (numery nieparzyste od 1 do 15 i numery parzyste od 2 do 8), Matuszczaka, Podgórska, Podkarpacka (numery nieparzyste od 1 do 73 i numery parzyste od 2 do 28), Połonińska, Powstańców Warszawy (numery parzyste od 2 do 20), Poznańska, Rymanowska, Solidarności, Wetlińska (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 20), Wielkopolska, Zawiszy Czarnego (numery nieparzyste od 1 do 73 i numery parzyste od 2 do 68 a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Żeglarska, Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty (numery nieparzyste od 1 do 9 i numery parzyste od 2 do 8)

 • 16. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Staroniwska 55, ulice: Agrestowa, Balistyczna, Batalionów Chłopskich (numery nieparzyste od 7 do końca i numery parzyste), Bednarska, Boya-Żeleńskiego, Celownicza, Cukiernicza, Cyprysowa, Drukarska, Energetyczna, Hanasiewicza, Handlowa, Herbaciana, Jagodowa, Jana Wywrockiego, Kaletnicza, Kamieniarska, Koralowa, Kowalska, Krawiecka, Kresowa, Langiewicza (numery nieparzyste od 33 do końca), Magazynowa, Makowa, Malarska, Malinowa, Masarska, Miedziana, Panoramiczna (numery nieparzyste), Piekarska, Porzeczkowa, Potokowa, Przemysłowa, Rolnicza, Rzemieślnicza, Staroniwska, Stolarska, Strzelnicza (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 10), Szewska, Ślusarska, Tkacka, Truskawkowa, Winogronowa, W. Witosa (numery nieparzyste od 1 do 9a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery parzyste), Zielarska, Złota, Żelazna

 • 17. Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Bohaterów 1, ulice: Bohaterów, Wita Stwosza, Witkacego, Zwolińskiego

 • 18. Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Bohaterów 1, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Czereśniowa, Dębowa, Grabowa, Jaracza, Jaworowa, Jodłowa, Korczaka, Langiewicza (numery parzyste od 22 do końca), Modrzewiowa, Orzechowa, Sosnowa, Spokojna, Srebrna, Winna, Wiśniowa, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 27 do 37b)

 • 19. Przedszkole Publiczne nr 17, ul. Witkacego 5, ulice: gen. Chruściela, Malczewskiego, Szarych Szeregów, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 15 do 25b)

 • 20. Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Ptasia 2, ulice: Broniewskiego (numery parzyste od 2 do 26), Jaskółcza, Jastrzębia, Krucza, Łabędzia (bez numeru 9), Orla, Pawia, Ptasia, Skubisza, Słowicza, Sokola, Sowia, Zwierzyniecka, Żurawia

 • 21. Przedszkole Publiczne nr 12, ul. Kopaczewskiego 1, ulice: gen. Boruty-Spiechowicza, Krakowska (numery parzyste od 16a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych do 30a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych)

 • 22. Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kopaczewskiego 2, ulice: Broniewskiego (numery nieparzyste), gen. Okulickiego (numery nieparzyste), Kopaczewskiego, Sucharskiego (bez numeru 1)

 • 23. Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF, ul. Ofiar Katynia 1, ulice: Broniewskiego (numery parzyste od 28 do końca), Ofiar Katynia (numery parzyste)

 • 24. Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF, ul. Ofiar Katynia 1, ulice: Mikołajczyka (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 10), Wyzwolenia (numery nieparzyste)

 • 25. Przedszkole Publiczne nr 22, ul. Ofiar Katynia 11, 35-209 Rzeszów, ulice: Mikołajczyka (numery parzyste od 12 do końca), Ofiar Katynia (numery nieparzyste)

 • 26. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Skrajna 1, ulice: Antoniego Gromskiego, Borowa (numery parzyste bez numeru 42 i numery nieparzyste od 1 do 49 i od 49a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych oraz od 57 do końca), Daleka, Długa, Dobra, Dworska, Ekologiczna, Gruntowa, Grzybowa, Jana Welca, Klimatyczna, Krzewowa, Lipowa, Orna, Owocowa, Polnych Kwiatów, Prusa, Przyjemna, Przytulna, Romana Krogulskiego, Rozległa, Równa, Skrajna, Stara, Staromiejska, Szara, Szeroka, Szumna, Teofila Niecia, Zagajnik, Zaułek, Zbiorcza, Zbocze, Zgodna, Ziołowa, Zmienna, Żywiczna, Żyzna

 • 27. Rzeszowski Dom Kultury, ul. Staromiejska 43a, ulice: Bajkowa, Bałuckiego, Dożynkowa, gen. Maczka, Hoża, Jana Robaka, Kłosowa, Kolorowa, Krótka, ks. Józefa Stafieja, ks. Stanisława Folty, Lubelska (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 6 do końca), Lubicz, Młynarska, Morcinka, Nad Przyrwą, Niepokonanych, Opłotki, Partyzantów (numery nieparzyste od 3 do końca i numery parzyste od 10 do końca), Prosta, Przeskok, Rzecha (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 30 do końca), Sąsiedzka, Siemieńskiego (numery parzyste od 18 do końca), Stogi, Strumykowa, Szczera, Szczęśliwa, Śmiałych, Towarowa, Trembeckiego, Warszawska (numery nieparzyste od 59 do 91 i numery parzyste od 26 do 76), Widok, Wioślarska, Wylotowa, Wyzwolenia (numery parzyste od 2 do 4), Zabłocie, Zapolskiej, Zaścianek, Zbigniewa Górala, Zbożowa, Zbrojna, Żniwna, Żwirowa, Życzliwa

 • 28. Przedszkole Publiczne nr 16, ul. Kochanowskiego 24, ulice: Gołębia, Klonowa, Konopnickiej (numery parzyste), Limanowskiego, Marszałkowska, Różana, Ujejskiego, Warszawska (numery nieparzyste od 1 do 57), Wojciechowskiego

 • 29. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Piotra Skargi 3, ulice: Kochanowskiego (numer 31), Konopnickiej (numery nieparzyste), Sienkiewicza

 • 30. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, ul. Piotra Skargi 3, ulice: Chocimska, Dwernickiego, Karpińskiego, Klonowicza, Kochanowskiego (bez numeru 31), Kosynierów, Piotra Skargi, Żółkiewskiego

 • 31. Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Partyzantów 10a, ulice: Błękitna, Husarska, Jasna, Lubelska (numery nieparzyste od 1 do 21 i numery parzyste od 2 do 4), Partyzantów (numery nieparzyste 1, 1a i numery parzyste od 2 do 8), Piękna, Podchorążych, Rycerska, Siemieńskiego (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 16), Szwoleżerów, Warszawska (numery parzyste od 2 do 24a)

 • 32. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Lwowska 17, ulice: Gajowa, gen. Kazimierza Dworaka, Kurpiowska, Lecha, Lwowska (numery nieparzyste od 1 do 73), Podhalańska, Na Skały, Sadowa, Szczęsnego Morawskiego, Szczytowa, Szkolna, Światowida

 • 33. Rzeszowski Dom Kultury, ul. Konfederatów Barskich 43a, ulice: Bystra, Chłędowskiego, Dolna, Górna, Konfederatów Barskich, ks. Piotra Ściegiennego, Macha, Małopolska, Mazurska, Michałowskiego, Modra, Morgowa (numery nieparzyste od 1 do 81 i numery parzyste od 2 do 36a), Nadbrzeżna, Na Stoku, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Olchowa, Piętaka, Pogodna, Polna, Sieciecha, Spółdzielcza (numery nieparzyste od 1 do 5 i numery parzyste od 2 do 18), Stawowa, Torfowa, Traugutta, Wąwozowa, Wesoła, Witwickiego, Wyżynna, Załęska (numery nieparzyste od 1 do 7a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery parzyste od 2 do 8a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

 • 34. Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6, ulice: Mieszka I, Miodowa, Niepodległości, Nizinna, Słodka, Ułanów, Żołnierzy Września

 • 35. Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6, ulice: Czecha, Drzymały, Głęboka, Krakusa, Kusocińskiego, Marusarzówny, Nazimka, Ogińskiego, Olszewskiego, Sabały, Sobótki, Solskiego, Sułkowskiego, Twardowskiego, Wandy, Wawelska

 • 36. Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Miodowa 6, ulice: Armii Krajowej (numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 74 do końca), Artylerzystów, Betleja, Czerwcowa, Czołgistów, Grudniowa, Hutników, Jana Niemierskiego, Jesienna, Kwietniowa, Letnia, Lipcowa, Litewska, Lotników, Marynarzy, Paderewskiego (numery nieparzyste od 15 do 21), Południowa, Saperów, Sierpniowa, Stoczniowców, św. Michała Archanioła, Witolda (numery parzyste od 2 do 8 a – do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Wiosenna, Wrześniowa, Wytrwałych, Zenitowa, Zimowa, Zwiadowców

 • 37. Zespół Szkół nr 2, al. Rejtana 3,ulice: Dołowa, Kmicica, Kustronia, Lwowska (numery parzyste od 2 do 74a), Monte Cassino, Orląt Lwowskich, pl. Allerhanda Maurycego, Rejtana (numery nieparzyste od 1 do 25), Zagłoby

 • 38. Uniwersytet Rzeszowski Budynek A 1, al. Rejtana 16c, ulice: Cegielniana, Kopisto (numery parzyste), Litawora, prof. Stanisława Pigonia, Rejtana (numery parzyste od 2 do 16c), Warzywna, Wierzbowa

 • 39. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, al. Rejtana 30, ulice: Seniora, Świadka

 • 40. Przedszkole Publiczne nr 38, al. Rejtana 28, ulice: ks. Popiełuszki (numery parzyste od 2 do 10), Rejtana (numery parzyste od 18 do końca)

 • 41. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. bpa Pelczara 3, ulice: ks. Popiełuszki (numery nieparzyste i numery parzyste od 12 do końca), Zdzisława Kozienia

 • 42. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. bpa Pelczara 3, ulice: Kopisto (numery nieparzyste), bpa Pelczara, Podwisłocze (numer 4)

 • 43. Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Podwisłocze 14, ulice: Podwisłocze (numery parzyste od 2 do 14 bez numeru 4 i numery parzyste od 30 do 34), Powstańców Warszawy (numery nieparzyste)

 • 44. Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Podwisłocze 14, ulica: Podwisłocze (numery nieparzyste i numery parzyste od 36 do końca)

 • 45. Przedszkole Publiczne nr 9, ul. Podwisłocze 20, ulica: Podwisłocze (numery parzyste od 16 do 28)

 • 46. Rzeszowski Dom Kultury, ul. Jana Olbrachta 120, ulice: Anny Jagiellonki, Aleksandra Jagiellończyka, Bolesława Śmiałego, Henryka Pobożnego, Kazimierza Odnowiciela, Królewska, Królowej Bony, Królowej Marysieńki, Książęca, Leszka Czarnego, Jana Olbrachta, Saska, św. Kingi, Witolda (numery nieparzyste od 1 do 21), Władysława Warneńczyka, Władysława IV, Zygmunta I Starego

 • 47. Przedszkole Publiczne nr 11, ul. Mazurska 19,ulice: Bałtycka, Cienista, Kaszubska, Kujawska, Lwowska (numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 76 do końca), Marcina Filipa, Mazowiecka, Morgowa (numery nieparzyste od 83 do końca i numery parzyste od 38 do końca), Podlaska, Pomorska, Tatrzańska
 • 48. Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Słocińska 4, ulice: Anny i Zygmunta Chłapowskich, Bł. Władysława Findysza, Józefa i Romana Niemaszków, Józefy Jaklińskiej, Jana Wąsacza, Heleny i Tomasza Szajerów, ks. Adama Podgórskiego, ks. bpa Antoniego Betańskiego, ks. Daniela Sulikowskiego, ks. Romana Malinowskiego, Stefanii Michlewskiej (numery nieparzyste od 1 do 7 i od 21 do końca i numery parzyste), św. Marcina, św. Rocha (numery parzyste od 2 do 244 i od 248 do 248f i od 250 do końca i numery nieparzyste), św. Walentego (numery nieparzyste od 1 do 93), Wojciecha Marka, Zofii Wallis

 • 49. Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Słocińska 4, ulice: Braci Aletańskich, Heleny Kulig-Tchórzewskiej, Ignacego Gajdka, Jana Góreckiego, ks. Andrzeja Pasterczyka, ks. Jana Kobaka, Mariana Niedziochy, Na Jaworzu, Ottona i Jana Pileckich, Rodziny Kąkolów, Rodziny Lutaków, Słocińska, Stanisława Gliwy, św. Faustyny, Wieczna, Władysława Stanio
 • 50. Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów, ul. Powstańców Śląskich 4, ulice: Armii Krajowej (numery parzyste od 40 do 72), gen. Józefa Sowińskiego, gen. Zająca, gen. Bema, gen. Skrzyneckiego, Jasińskiego, Karola Karpa, Kombatantów, ks. Ignacego Skorupki, Paderewskiego (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 94 do końca), Powstańców Listopadowych (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 36), Powstańców Styczniowych, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Wieniawskiego (numery nieparzyste od 1 do 59 a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery parzyste od 2 do 58 i od 58a do 58d), Witolda (numery nieparzyste od 23 do końca i numery parzyste od 10 do końca)

 • 51. Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Czajkowskiego 11, ulice: Bełzy, Bernackiego, Czajkowskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Goździkowa, Kiepury, Mieczykowa, Niezapominajek, Osterwy, Robotnicza, Siemaszkowej, Smosarskiej, Spacerowa, Stokrotek, Wieniawskiego (numery nieparzyste od 61 do końca i numery parzyste od 58e do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i od 60 do końca), Zbigniewa Herberta, Zelwerowicza (numery parzyste od 2 do 70 i numery nieparzyste od 1 do 35)

 • 52. Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Czajkowskiego 11, ulice: Armii Krajowej (numery parzyste od 2 do 38), Forsycji, Frezji, Irysowa, Kaczeńcowa, Konwalii, Krokusowa, Łukasiewicza, Magnolii, Malwowa, Nasturcji, Pelargonii, Piwonii, Powstańców Listopadowych (numery parzyste od 38 do końca), Rumiankowa, Sasanki, Słonecznikowa, Storczykowa, Wrzosowa

 • 53. Rzeszowski Dom Kultury, ul. Wieniawskiego 84, ulice: Azaliowa, Bławatkowa, Daliowa, Fiołkowa, gen. Władysława Sikorskiego (numery nieparzyste od 1 do 63), Jaśminowa, Kaktusowa, Lawendowa, Marii i Jana Gumińskich, Nagietkowa, Szarotkowa, Tulipanowa, Zawilcowa, Zimowit

 • 54. Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Bł. Karoliny 21, ulice: Baligrodzka, Biecka, Bł. Karoliny (numery nieparzyste od 13 do końca i numery parzyste od 12 do końca), Brzozowska, Czudecka, Dynowska, Franciszka Kotuli (numery parzyste od 2 do 10), Iwonicka, Korczyńska, Krośnieńska (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 42 do końca), Leska, Odrzykońska, Solińska, Wołyńska, Żmigrodzka

 • 55. Rzeszowski Dom Kultury, ul. Dębicka 170, ulice: Arystokracka, Ceramiczna, Dębicka (numery nieparzyste od 1 do 93 i numery parzyste od 2 do 198), Dworskie Ogrody, Dworzysko, Furtaka, Gorlicka, Inwestycyjna, Jasielska, Krakowska (numery nieparzyste od 27 do końca i numery parzyste od 34 do końca), ks. Józefa Czyża, Ludwika Chmury, Łanowa, Magnacka, Mielecka, Niżańska, Pańska, Ropczycka, Sanocka (numery nieparzyste od 1 do 15k i numery parzyste od 2 do 26), Staszowska, Strzyżowska (numery nieparzyste od 1 do 47 i numery parzyste od 2 do 22), Szlachecka, Tarnowska (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 6), Technologiczna (numery nieparzyste od 1 do 29 i numery parzyste od 2 do 24), Wadowicka, Zakopiańska

 • 56. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Dębicka 288, ulice: Działowa, Dębicka (numery parzyste od 200 do 612 a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Jordanówka, Ługowa, Magórska, Oświatowa, Przybyszowska, Stadionowa, Ustrzycka, Usługowa

 • 57. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, ul. Dębicka 288, ulice: Błękitne Wzgórze, Bracka, Ciche Wzgórze, Dębicka (numery nieparzyste od 95 do 375), Galicyjska, Janiowe Wzgórze, Krupówka, Leśne Wzgórze, Słoneczny Stok, Świdrówka, Zielone Wzgórze, Złocista

 • 58. Przedszkole Publiczne nr 28, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5, ulice: Obrońców Poczty Gdańskiej (numery nieparzyste), pl. Jana Pawła II, Krakowska (numery 32 i 32a), Prymasa 1000- lecia, Raginisa, Ślusarczyka, Tarnowska (numery parzyste od 8 do końca), Zajęcza

 • 59. Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Starzyńskiego 17, ulice: Maksymiliana Kolbego, Obrońców Poczty Gdańskiej (numery parzyste), Wyzwolenia (numery parzyste od 6 do końca)

 • 60. Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Starzyńskiego 17, ulica: Starzyńskiego

 • 61. Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Starzyńskiego 17, ulice: Brydaka, Iranka-Osmeckiego (numery nieparzyste od 1 do 31 i numery parzyste), Synów Pułku
  Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Osmeckiego 51, ulice: Ciasna, Iranka-Osmeckiego (numery nieparzyste od 33 do końca), Miłocińska (numery nieparzyste od 1 do 67 i numery parzyste od 4 do 20), Przy Torze, Wspólna

 • 62. Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Kamińskiego 12, ulice: Baczyńskiego, Budowlanych, Chłopickiego, Gałczyńskiego, gen. Okulickiego (numery parzyste), Instalatorów, Jagiełły, Królowej Jadwigi, Króla Stanisława Augusta, Kamińskiego, Marka Czarnoty, Nałkowskiej, Reja, Reymonta, Staffa, Syrokomli, Torowa, Tuwima
 • 63. Zespół Szkół Muzycznych nr 2, ul. Wyspiańskiego 16a, ulice: Krakowska (numery nieparzyste od 1 do 11c i numery parzyste od 2 do 14), Legionów, Sportowa (numery nieparzyste od 1 do 5 i numery parzyste od 2 do 4)

 • 64. VIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Wyspiańskiego 16a, ulice: Chełmońskiego, Kossaków, Mała, Mokra, Sportowa (numery nieparzyste od 7 do końca i numery parzyste od 6 do końca), Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 24), Ziai

 • 65. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, al. Krzyżanowskiego 24, ulice: Armii Krajowej (numery nieparzyste od 1 do 7), Geodetów, Modrzejewskiej, Norwida, Orkana, Ossolińskich, Paderewskiego (numery nieparzyste od 1 do 13 i numery parzyste od 2 do 92), Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Przybosia, Puszkina, Struga, Szymanowskiego

 • 66. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, al. Krzyżanowskiego 24, ulice: Cytadeli Warszawskiej, Dobrzańskiego-Hubala, Krzyżanowskiego, Obrońców Helu, Rejtana (numery nieparzyste od 27 do końca)

 • 67. Dom Studencki "FILON", ul. Cicha 4, ulice: Cicha, Kępa, Kwiatkowskiego (numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste 2, 2a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Powstańców Warszawy (numery parzyste od 22 do końca)

 • 68. Przedszkole Publiczne nr 43, ul. Cicha 5, ulice: Graniczna (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 10), Nowowiejska, Sienna, Tęczowa, Zielna

 • 69. Żłobek nr 7, ul. Zielona 7, ulice: Fabryczna, Kwiatkowskiego (numery nieparzyste od 13 do 61 i numery parzyste od 4 do 38 i numer 38 a), Strażacka (numery nieparzyste od 1 do 19a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery parzyste od 2 do 28a), Urocza, Władysława Grabskiego, Zakładowa, Zaciszna, Zielona

 • 70. Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Miła 58, ulice: gen. Władysława Sikorskiego (numery parzyste od 2 do 170), Kardynała Karola Wojtyły (numery parzyste od 124 do 160 i od 170 do końca), Malownicza (numery nieparzyste od 25 do końca i numery parzyste), Miła (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 52 a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Sympatyczna

 • 71. Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12, ulice: Krakowska (numery nieparzyste od 13 do 25 i od 25b do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Lewakowskiego, Zbyszewskiego (numery parzyste)

 • 72. Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12, ulice: ks. Andrzeja Rabija, Solarza (numery parzyste), Zbyszewskiego (numery nieparzyste)

 • 73. Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Solarza 12, ulice: Kotuli (numery nieparzyste i numery parzyste od 12 do końca), Solarza (numery nieparzyste), Stojałowskiego

 • 74. Przedszkole Publiczne nr 40, ul. Rataja 14, ulice: Pleśniarowicza, Rataja, Wiktora (numery parzyste)

 • 75. Rzeszowski Dom Kultury, ul. Widokowa 1, ulice: Anny German, Bł. Karoliny (numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste od 2 do 10), Czesława Niemena, Dukielska, Marka Grechuty, Tadeusza Hejdy, Panoramiczna (numery parzyste), Plenerowa, Krajobrazowa, Strzelnicza (numery parzyste od 10a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i od 12 do końca), Widokowa, Wyspiańskiego (numery nieparzyste od 39 do końca i numery parzyste od 26 do końca), Sędziszowska, Strzyżowska (numery nieparzyste od 49 do końca i numery parzyste od 24 do końca), Wiktora (numery nieparzyste), W. Witosa (numery nieparzyste od 11 do końca)

 • 76. Przedszkole Publiczne nr 3, ul. Krośnieńska 15a, ulice: Kościelna, Krośnieńska (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 40), Krynicka, Nowosądecka, Sanocka (numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 28 do końca), św. Jana z Dukli

 • 77. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Rubinowa 4, ulice: Agatowa, Ametystowa, Brylantowa, Bursztynowa, Ciepłownicza, Cyrkoniowa, Diamentowa, Grafitowa, hr. Alfreda Potockiego, hr. Wandy Tarnowskiej, Jaspisowa, ks. Jana Stączka, Księżycowa, Kwarcowa, Lazurowa, Nefrytowa, Perłowa, Rubinowa, Rzecha (numery nieparzyste od 1 do 19 i numery parzyste od 2 do 28), Spichlerzowa, Spółdzielcza (numery nieparzyste od 7 do końca i numery parzyste od 20 do końca), Szafirowa, Szmaragdowa, św. Floriana, Turkusowa, Załęska (numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 10 do końca), Jana Ziemiańskiego

 • 78. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Beskidzka 5, ulice: Beskidzka, Karkonoska, Świętokrzyska, Tadeusza Nalepy, Zawiszy Czarnego (numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 70 do końca), Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty (numery nieparzyste od 11 do końca i numery parzyste od 10 do końca)

 • 79. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11, ul. Beskidzka 5, ulice: Brzegowa, Jarowa, Leśna (numery nieparzyste od 17 do końca i numery parzyste od 10 do końca), Nowogrodzka, pl. św. Józefa, Podkarpacka (numery nieparzyste od 75 do końca i numery parzyste od 30 do końca), Saletyńska, Starowiejska, Wetlińska (numery parzyste od 22 do końca), Zwięczycka

 • 80. Rzeszowski Dom Kultury, ul. Kardynała Karola Wojtyły 164, ulice: Bajeczna, Baśniowa, Białe Wzgórze, Białogórska (numery parzyste i numery nieparzyste od 1 do 37), Biesiadna, Bolesława Leśmiana, Czesława Miłosza, Doliny Strugu, gen. Sikorskiego (numery nieparzyste od 65 do końca i numery parzyste od 172 do końca), Familijna, Jana Brzechwy, Jarosława Iwaszkiewicza, Kardynała Karola Wojtyły (numery nieparzyste i numery parzyste od 2 do 122 oraz od 162 do 168), Majowa, Malownicza (numery nieparzyste od 1 do 23), Miła (numery parzyste od 54 do końca), Mokra Strona, Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 13 do 33), Marii Kownackiej, Promykowa, Rodzinna (numery nieparzyste od 1 do 65 i od 85 do 89 i numery parzyste od 2 do 38 i od 62 do końca), Ruczajowa, Słowiańska, Stokowa, Stroma, Świętojańska, Tyczyńska, Widnokręgowa, Witolda Gombrowicza, Wschodnia, Zastruże, Źródlana

 • 81. Zespół Szkół Agroprzedsiębiorczości, ul. Miłocińska 75, ulice: Anyżkowa, Bazyliowa, Biznesowa, Cynamonowa, Cytrynowa, Imbirowa, Innowacyjna, Jałowcowa, Kapitałowa, Laurowa, Miętowa, Migdałowa, Miłocińska (numery nieparzyste od 69 do końca i numery parzyste od 22 do końca), Morelowa, Parkowa, Szafranowa, Technologiczna (numery nieparzyste od 31 do końca i numery parzyste od 26 do końca), Tymiankowa, Waniliowa

 • 82. Rzeszowski Dom Kultury Filia Country, ul. Herbowa 3, ulice: Alternatywy, Dębinowa, Gościnna (numery nieparzyste od 39 do końca i numery parzyste od 42 do końca), Jana Pawła II (numery nieparzyste od 1 do 147 i numery parzyste od 2 do 148 a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 35 do końca), Lotosowa, Miejska, Papieska, Senatorska, św. Antoniego, Wakacyjna

 • 83. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, ul. Budziwojska 154, ulice: Bł. ks. Kowalskiego, Budziwojska, Góra, Jarzębinowa, Jesionowa, ks. Kazimierza Guzego, Kwiatowa, Laskowa, Liliowa, Młyńska, Nadziei, Podlesie, Podleśna, Porąbki, Poselska, Poziomkowa, Prometeusza, Przylasek, Sportowców, Strzelców, Studzianki, Śnieżna

 • 84. Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek, ul. św. Jakuba 2, ulice: Brzoskwiniowa, Dębicka (numery nieparzyste od 377 do końca i numery parzyste od 614 do końca), Gronowa, Kalinowa, Leszczynowa, Pigwowa, por. H. Pisarka, Samorządowa, św. Jakuba, Świętej Rodziny, Żurawinowa

 • 85. Rzeszowski Dom Kultury, ul. Matysowska 99, ulice: Alpejska, Białogórska (numery nieparzyste od 39 do końca), Boczna, Górska, Jerzego Kukuczki, Matysowska, Nowe Wzgórze, Pienińska, Rodzinna (numery nieparzyste od 67 do 83 i od 91 do końca i numery parzyste od 40 do 60), Skalista, Stefanii Michlewskiej (numery nieparzyste od 9 do 19 x do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), św. Rity, św. Rocha (numery parzyste od 246 do 246 x do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i od 248 g do 248 x do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), św. Walentego (numery nieparzyste od 95 do końca i numery parzyste), Wacława Nycza, Wichrowa, Wierchowa, Zelwerowicza (numery parzyste od 72 do końca i numery nieparzyste od 37 do końca)

 • 86. Dom Ludowy, ul. Myśliwska 26, ulice: Bażantowa, Borowa (numery parzyste 42 i 42a do końca literowych oznaczeń alfabetycznych i numery nieparzyste od 51 do 55), Łowiecka, Miłocińska (numer 2 do końca literowych oznaczeń alfabetycznych), Myśliwska (numery parzyste od 2 do 154 i numery nieparzyste od 1 do 153), św. Huberta, Warszawska (numery parzyste od 78 do 154 i numery nieparzyste od 93 do 133)

 • 87. Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Miła 58, ulice: Delikatna, Graniczna (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 12 do końca), Jazowa, Ładna, Łagodna, Przyjazna, Radosna, Skromna, Solidarna, Strażacka (numery nieparzyste od 21 do końca i numery parzyste od 30 do końca)

 • 88. Dom Strażaka, ul. Strażacka 9, ulice: Gościnna (numery nieparzyste od 1 do 37 i numery parzyste od 2 do 40), Jachowicza, Koło, Kwiatkowskiego (numery nieparzyste od 63 do końca i numery parzyste od 40 do końca), Kornela Makuszyńskiego (numery nieparzyste od 1 do 11 i numery parzyste), Piaskowa, Podmiejska, Za Strugiem

 • 89. Rzeszowski Dom Kultury Filia Country, ul. Herbowa 3, ulice: Anielska, Aroniowa, Chmielna, Herbowa, Jana Pawła II (numery nieparzyste od 149 do końca i numery parzyste od 150 do końca), Karmelicka, Legionistów, Magiczna, Pogodne Wzgórze, św. Agnieszki, Tarnopolska, Ustronna, Zakątkowa

 • 90. Ochotnicza Straż Pożarna Rzeszów-Pogwizdów Nowy, ul. Pogwizdowska 85, ulice: Chmajówka, Hortensji, Kameliowa, Karmelowa, Łąkowa, Myśliwska (numery parzyste od 156 do końca i numery nieparzyste od 155 do końca), Oliwkowa, Pogwizdowska, Sezamowa, Walentego Wójcika, Warszawska (numery parzyste od 156 do końca i numery nieparzyste od 135 do końca)

 • 91. Filia Domu Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Łabędzia 9,

 • 92. Zakład Karny w Rzeszowie, ul. Załęska 76,

 • 93. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, ul. Szopena 2,

 • 94. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie ul. Lwowska 60,

 • 95. Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Rzeszowie, ul. Rycerska 4,

 • 96. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie Podkarpackie Centrum Chorób Płuc, ul. Rycerska 2,

 • 97. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie, ul. Krakowska 16,

 • 98. Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Tomasz Łoziński Spółka Komandytowa w Rzeszowie, ul. Witolda 6b,

 • 99. Dom Pomocy Społecznej dla Osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 1.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.