Najbliższe spotkanie pomiędzy Optibet Lokomotiv Daugavpils, a 7R Stolaro Stal Rzeszów nie dojdzie do skutku. Nie znamy jednak przyczyny decyzji GKSŻ.
Najbliższe ligowe spotkanie 7R Stolaro Stal Rzeszów miała rozegrać w niedzielę 27 lipca na wyjeździe. Żurawie mieli pojechać na Łotwę, aby spróbować zawalczyć o kolejne ligowe punkty ze spadkowiczem z eWinner 1. liga, Optibet Lokomotiv Daugavpils.

Jednak na podstawie decyzji Głównej Komisji Sportu Żużlowego spotkanie to zostało przełożone. Kulis decyzji GSKŻ jednak nie znamy. Zatem najbliższe ligowe spotkanie Stal Rzeszów pojedzie u siebie 3 lipca z niemieckim Wolfe Wittstock, z kolei rewanżowe spotkanie z Łotyszami Żurawie pojadą na własnym stadionie dopiero 28 lipca.

Niezbyt ciekawa sytuacja Stali Rzeszów w tabeli

Po pięciu ligowych spotkaniach sytuacja 7R Stolaro Stal Rzeszów nie jest krótko mówiąc bajkowa. Żurawiom jak na razie udało się zdobyć ledwie dwa punkty, przez co zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

Stal Rzeszów przegrała jak na razie cztery spotkania, przy czym jedno zakończyło się totalną kompromitacją, bo walkowerem dla OK Bedmet Kolejarz Opole. Żurawiom udało się jak na razie wygrać jedno spotkanie z niemieckim ML Lanshut Devils 48:42. O szczegółach tego spotkania, a także zdjęcia z meczu pisaliśmy tutaj: Pierwsza wygrana Stali Rzeszów. Niedosyt pozostał