Policjanci zatrzymali mężczyznę, który za pośrednictwem mediów społecznościowych, proponował 14-latce spotkanie towarzyskie. W środę miało dojść do umówionego spotkania.
O propozycji obcowania płciowego składanej za pośrednictwem jednego z portali społecznościowej policjanci zostali zawiadomieni przez internautkę. Kobieta początkiem czerwca, podając się za osobę poniżej 15 roku życia, odpowiedziała na ogłoszenie towarzyskie. Nawiązał z nią korespondencję nieznany mężczyzna. Mimo że internautka informowała, że jest osobą bardzo młodą, 14-letnią, mężczyzna zaczął składać jej propozycje seksualne i namawiał na spotkanie.

Po kilkunastodniowej korespondencji umówili się. Do spotkania miało dojść w środę na bulwarach w Rzeszowie. Jednak na spotkanie kobieta przyszła razem z zawiadomionymi wcześniej funkcjonariuszami. Mężczyzna został zatrzymany.

Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Policjanci zabezpieczyli jego telefony, które zostaną poddane analizie przez biegłych. Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut usiłowania doprowadzenia do innych czynności seksualnych z małoletnią, składając propozycje za pośrednictwem sieci internetowej. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.