Od 7 lipca w Rzeszowie na skwerze Millenium Hall rozpocznie się cykl Sit-down & Stand-up. W tym czasie wystąpi czołówka polskich komików i stand-uperów.
Sit-down & Stand-up! - komicy na skwerze Millenium Hall – to cykliczne spotkania z stand-uperami z całej Polski. Od 7 lipca do 16 września w co drugi czwartek. Charyzmatyczni artyści staną oko w oko z publicznością, a ich zadaniem będzie rozbawienie wszystkich do łez. Czołówka najlepszych polskich komików zaprezentuje swoje najnowsze programy, które z pewnością wprawią każdego w dobry nastrój. Zapraszamy na wyjątkowe występy stand-upowe na skwerze Millenium Hall.

Sit-down & Stand-up - komicy na skwerze Millenium Hall

7.07 - Open-Mic, czyli rozgrzewka przed występami. Scena otwarta będzie na wszystkie, nowe, stand -upowe twarze. Każdy będzie miał możliwość́ wejść́ na scenę i z niej zejść́. Co pomiędzy tymi punktami się̨ zdarzy – nie wiemy, ale jesteśmy ciekawi i zapraszamy do wzięcia udziału.

Zapisy na Open-Mic: sit-down@agencjakonkretnie.pl

8.07 - Antoni Syrek-Dąbrowski i Łukasz Kowalski.

Antoni Syrek Dąbrowski - świetny komik, improwizator, scenarzysta oraz aktor działający na scenie komediowej od 2010 roku. Jego najbardziej znany Stand-up nosi tytuł „sierpień” i ma już na YouTubie ponad 4 miliony odsłon.

Łukasz Kowalski - komik z Cisia. Jeżeli jeszcze o nim nie słyszałeś, to luz. On mówi, że też nie słyszy, ale nie powstrzymuje go to przed doprowadzaniem publiki do pękania ze śmiechu. Tak charakteryzuje swoje występy: „Mój program jest dla Polaków. W materiale znajdują się tylko polskie słowa. Żadnego zapożyczania od zachodnich somsiadów złodziei”. [pisownia oryginalna]

22.07 - Wiolka Walaszczyk i Tomek Kołecki

Wiolka Walaszczyk - pochodząca z gdańskiej Zaspy. Energetyczna, charyzmatyczna, a do tego lubi rajstopy w konie... Ciągle powtarza ,,wiecie o co chodzi?” A wiec będziemy mieli szanse się przekonać o co jej chodzi!

Tomek Kołecki - jeden z najlepszych komików młodego pokolenia, objechał z żartami całą Polskę, można go też było widzieć w takich programach telewizyjnych, jak Tylko dla dorosłych czy Kuba Wojewódzki. Przygotujcie się̨ na masę dobrych żartów, luźną atmosferę̨ i kompletny chill.

5.08 - Karol Modzelewski i Rafał Banaś

Karol Modzelewski - zaskakuje publiczność niecodziennymi skojarzeniami, w okamgnieniu nawiązuje niewymuszony, żywy kontakt z widownią, czego m.in. nauczyły go lata pracy w charakterze konferansjera.

Rafał Banaś - bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata, w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku, fan stania w korku i bezstresowego wychowania. Jako stand-upper występował w programach Kuba Wojewódzki, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych.

19.08 - Michał Pałubski, Jakub Poczęty, Ewa Błachnio

Michał Pałubski - stand-up miał być jego wyjściem ze "strefy komfortu", a stał się sposobem na życie. Najbardziej giętki i szczery do bólu facet na scenie stand-upowej. Porusza ważne tematy w bardzo lekki sposób, rozśmieszając największych grymaśników.

Jakub Poczęty - charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i czujność na błędy ludzkości, które dosadnie komentuje w swoich wystąpieniach.

Ewa Błachnio - artystka znana ze sceny kabaretowej, swoją charyzmą i pozytywną energią od razu zaraża wszystkich zebranych.

2.09 - Wojtek Fiedorczuk, Karol Kopiec, Maciek Adamczyk

Wojtek Fiedorczuk - stand-uper lubiący widzów inteligentnych i rozumiejących jego żarty. Jego występy odznaczają się absurdem, sarkazmem i lekką prowokacją.

Karol Kopiec - laureat wielu polskich przeglądów komediowych. Charakteryzuje go abstrakcja i niesamowita wyobraźnia, a jego umiejętność naśladowania zwierząt to coś, co każdy musi zobaczyć chociaż raz.

Maciek Adamczyk - z tego występu na pewno nie odejdziecie zawiedzeni. Maciek to komik z jednym z największych staży na scenie stand-upowej. To artysta opowiadający swoje historie i przemyślenia nadzwyczaj spokojnie. Na jego występie możecie się odprężyć i pośmiać.

6.09 - Comedy Lab: Marek, Wolski, Kasparek, Machnicki

Mateusz Marek - piosenkarz, komik i świetny tekściarz. Jego błyskotliwe żarty i pogoda ducha przyciąga. Czy zaintryguje i Was?

Łukasz Wolski - prawdopodobnie jedyna osoba, której bezdomni zrobili wjazd na chatę, żeby oddać paragon i resztę za wino. Człowiek wzbudzający skrajne emocje. To ten typ, którego ludzie uwielbiają albo nie znoszą. Przekonajmy się, jak Wy go ocenicie.

Krzysztof Kasparek - reprezentant krakowskiego Comedy Lab, improwizator i komik. Na scenie gustuje w czarnym humorze i abstrakcji. Pisze o sobie: “Osiągnąłem 30 lat i liczę na więcej”. Aspiracje godne pochwały.

Tomek Machnicki - pochodzący z Nowej Huty, członek Comedy Lab. Nie zdobył jeszcze żadnej nagrody, na co cierpliwie czeka. Czy jest mu ona należna? Zdecydujecie sami.

Prowadzący: Damian Skóra, Grzesiek Wójtowicz

Damian Skóra - nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy.

Grzesiek Wójtowicz - charakteryzuje go brudny i bezpośredni humor oraz czarujący, młodzieńczy uśmiech. Mieszanka idealna!

Bilety: www.agencjakonkretnie.pl/bilety
Ceny biletów w przedsprzedaży:
- 39 zł - bilet na 1 występ
- 69 zł - bilet VIP na 1 występ
- 159 zł - karnet na cały cykl
- 299 zł - karnet VIP na cały cykl
- VIP - osobne wejście bez kolejki, otwarte pół godziny przed standardowym, na barze specjalny drink lub 2 napoje
- W dniu wydarzenia pojedyncze bilety +10 zł

Harmonogram każdego występu:
20:00-21:00 DJ's before
19:55 - otwarcie wejścia VIP
20:25 - otwarcie wejścia standard
21:00 - ok.23:15 część główna
ok.23:15-24:00 DJ's after