Dzisiaj, 1 lipca bieżącego roku, o godzinie 10.40 na drodze nr 73 samochód ciężarowy wpadł do rowu. W ten sposób całkowicie zablokował przejazd. Utrudnienia potrwają kilka godzin. W artykule znajdują się pozostałe szczegóły.

Okoliczności nieszczęśliwego wypadku-stracił panowanie nad pojazdem


Z wstępnych ustaleń, jakie przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że jednym z powodów zdarzenia mogła być zdradliwa pogoda. Po długim okresie upałów nastały deszcze. W ten sposób na jezdni zaistniały trudne warunku do jazdy, z wysokim prawdopodobieństwem poślizgu.

To właśnie stało się prawdopodobnym powodem wypadku. Samochód ciężarowy wpadł w poślizg i wjechał do znajdującego się prze drodze rowu. W ten sposób niestety całkowicie zablokował przejazd.

Przejazd na relacji Pilzno-Sanok. Jak przejechać i ominąć utrudnienia?


Do tego zdarzenia doszło o godzinie 10.40. Zablokowana została droga nr 73, pikietaż: 151+000. Jest to odcinek na relacji Pilzno- Jasło. Blokada istnieje w miejscowości Bukowa. Nie ma przejazdu na dym odcinku wyznaczony został objazd.

Służby na miejscu zjawiły się o godzinie 11.02 (dane GDDKIA) i od tego momentu wyznaczony jest przejazd inną drogą. Dla samochodów osobowych objazdy prowadzone są od Pilzna przez miasto Klecie w kierunku Frysztaka przez Drogę Wojewódzką 988. Natomiast od strony Jasła do również obowiązuje przejazd DW988 przez Frysztak do miejscowości Klecie.

Niestety pojazdy ciężarowe muszą oczekiwać na odblokowanie drogi, nie mogą przejechać wyznaczonym objazdem. Przewidywany czas utrudnień to 3 godziny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.