W sobotę 22 sierpnia 2020r. odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego na Podkarpaciu salonu legendarnych amerykańskich marek samochodowych Dodge oraz RAM. Inwestorem jest producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles.
Salon będzie zlokalizowany przy ulicy Ludwika Chmury w Rzeszowie, gdzie znajdują się salony motocyklowe, których właścicielem jest GOC, czyli Harley-Davidson Rzeszów oraz Yamaha Rzeszów.

- Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą KWA i w jej efekcie otworzyć pierwszy salon legendarnych marek samochodowych na Podkarpaciu. Mówię to zarówno jako biznesmen, jak i fan amerykańskiej motoryzacji, ponieważ zostanie dilerem samochodowych akurat tych marek jest naturalnym przedłużeniem tego, co nas, i z tego co wiemy wielu naszych klientów, pociąga oraz pasjonuje. Sam podczas podróży po Stanach nie raz jeździłem samochodami obydwu marek. Wiem, jak bardzo wygodne i praktyczne są pickupy RAM. Pod własną nogą poczułem, jaką niesamowitą moc mają silniki Dodge'a, cieszę się więc, że będziemy mogli zaoferować klientom te unikatowe pojazdy i już teraz serdecznie zapraszam wszystkich do salonu - mówi Stanisław Myszkowski, założyciel i szef Game Over Cycles.

Podczas oficjalnego otwarcia w dniu 22 sierpnia dla gości będzie przygotowany grill, muzyka, odbędzie się Zlot Brodaczy i inne atrakcje. Na gości będą czekały również samochody, a dokładnie RAM 1500 Longhorn, RAM 1500 Rebel, RAM 1500 Laramie (wersja demo) oraz Dodge Challenger HELLCAT Widebody oraz niesamowitej mocy 717 KM.

W tym dniu nastąpi również inauguracja i otwarcie oficjalnego baru GOC zlokalizowanego w siedzibie firmy przy ul. L. Chmury.

Oprócz atrakcji związanych z salonem Dodge & RAM Rzeszów, dodatkowym amerykańskim akcentem dnia będzie organizowane przez sąsiedni salon plenerowe wydarzenie Harley On Tour. W dniach 22-23 sierpnia do salonu Harley-Davidson Rzeszów zawita ciężarówka wypełniona 23 maszynami marki H-D z rocznika 2020, które będą dostępne na darmowe jazdy testowe.