Anna Skiba w towarzystwie współpracowników oraz najbliższych została zaprezentowana jako nowa radna Rady Miasta Rzeszowa. Czym chciałaby się zająć w miejskiej polityce?
Przypomnijmy, we wtorek 6 czerwca na sesji Rady Miasta Rzeszowa Anna Skiba została zaprzysiężona na stanowisko radnego. Liderka ugrupowania Szymona Hołowni w Rzeszowie objela funkcję radnej w miejsce Konrada Fijołka, gdy ten został wybrany na urząd prezydenta. Więcej na temat politycznego życiorysu Anny Skiby pisaliśmy tutaj: Anna Skiba została nową radną Rzeszowa

Czym Anna Skiba chciałaby się zająć w Radzie Miasta?

Podczas przerwy w sesji Rady Miasta Anna Skiba wraz ze współpracownikami wyszła na konferencję prasową, aby opowiedzieć o swych planach jako radna miejska.

- Jestem niezwykle dumna z tego, że mogę od dzisiaj pełnić to stanowisko. Postaram się jak najlepiej wypełniać powierzone mi zadania - powiedziała Anna Skiba.

Nie zabrakło także gratulacji, kwiatów oraz podziękowań. Ale czym dokładnie chciałaby się zająć nowa radna w trakcie trwania prawie 2,5 letniej kadencji?

Z informacji uzyskanych przez nas na konferencji prasowej wynika, że Anna Skiba ma zamiar się zająć pracą w komisji sportu, zdrowia rodziny i pomocy społecznej.

- Chciałabym ponad to wspierać rozwój ogródków działkowych w naszym mieście - dodała Skiba.

Lider Polska 2050: liczymy na dobrą współpracę z prezydentem Fijołkiem

Na konferencji prasowej obecny był także m.in. Michał Kobosko, szef ugrupowania Polska 2050 Szymona Hołowni. - To ważny dzień nie tylko dla nas, ale także dla Rzeszowa. Nasze ugrupowanie miało swój udział w zwycięstwie wyborczym Konrada Fijołka i mam nadzieję, że ta dobra współpraca będzie dalej kontynuowana - mówił Kobosko.

Michał Kobosko pytany przez dziennikarzy wyjaśniał, że Anna Skiba nie jest jedyną radną Polski 2050. W różnych miastach działają już nawet kluby radnych. - To już kilkadziesiąt osób - zaznaczył.

Obejrzyj live z konferencji:


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.