Krzysztof Danielewicz został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. Ten 29-letni pomocnik ma za sobą grę m.in. w klubach na poziomie Ekstraklasy.
Krzysztof Danielewicz swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynach juniorskich Parasola Wrocław, a następnie trafił do Zagłębia Lubin. Z kolei w sezonie 2021/13 grał w barwach Cracovii.

Nowy pomocnik Żurawi bronił również barw Śląska Wrocław, Górnika Łęczna, Chojniczanki Chojnice, Miedzi Legnica i Warty Poznań, gromadząc na swoim koncie łącznie 75 występów w Ekstraklasie i niemal 100 na poziomie I ligi.

W ostatnim sezonie Danielewicz grał na poziomie 2. Ligi, w barwach Pogonii Siedlce.

- Znamy doskonale Krzysztofa z jego występów na poziomie Ekstraklasy oraz pierwszej ligi i wiemy, że jego profil oraz sposób gry pasuje stylu preferowanego przez Stal. Na pewno u boku trenera Myśliwca będzie mógł jeszcze lepiej wykorzystać i pokazać kibicom w Rzeszowie swoje nieprzeciętne umiejętności. Z jego jakością i doświadczeniem wierzymy, że pomoże Stali w zrealizowaniu celów drużyny, jak również rozwinięciu się utalentowanych zawodników, którzy będą grali u jego boku - powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.