Do piątku 23 lipca rzeszowski ratusz czeka na oferty ws. budowy nowego boiska sportowego na osiedlu Słocina w Rzeszowie. Inwestycja miałaby powstać w ciągu 4 miesięcy od daty podpisania umowy.
We wtorek 6 lipca Urząd Miasta Rzeszowa ogłosił przetarg na budowę boiska sportowego do gry w piłkę nożną przy ulicy St. Gliwy na osiedlu Słocina w Rzeszowie.

W dokumentacji projektowej czytamy, że nowy obiekt będzie służył do treningów. Według planów jego powierzchnia ma on składać się ze sztucznej trawy, zaś sam obiekt ma mieć powierzchnię 1400 metrów kw.

Na stronie zamówienia czytamy także, że wykonawca będzie odpowiedzialny za wykonanie odpowiedniego drenażu oraz odwodnienia, budowę utwardzenia terenu, budowę piłkochwytów, dostawę i montaż bramek wraz z siatkami, ławek, koszy na śmieci, a także budowę ogrodzenia obiektu sportowego.

Na oferty od wykonawców rzeszowski ratusz czeka do piątku 23 lipca, zaś sama inwestycja ma kosztować nieco ponad 1 mln zł. Jeśli nie będzie żadnych opóźnień obiekt ma powstać w ciągu 4 miesięcy od daty podpisania umowy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.