w niedziele o godzinie 15.30 przy fontannie na rzeszowskich bulwarach odbędzie się piknik z Robertem Biedroniem.
- Wracamy do życia! Wpadnij na piknik z Robertem z Biedroniem.

Podczas spotkania porozmawiamy w miłej, słonecznej atmosferze o tym jak urządzić wspólnie Polskę po pandemii.

Dla wielu z nas czas pandemii okazał się bardzo trudny. Wielu z nas na własnej skórze doświadczyło tego, jak słabo funkcjonują takie obszary jak ochrona zdrowia, rynek pracy czy edukacja.

Musimy wykorzystać ten trudny okres w nadzieję na inną Polskę. Polskę, w której mamy sprawnie działającą ochronę zdrowia, nowoczesną edukację czy rynek pracy dostosowany do współczesności.

Jeśli chcesz o tym porozmawiać i spędzić czas w miłej atmosferze nie może Cię tam zabraknąć.
- czytamy na fb wydarzenia.

Piknik jest realizowany w ramach akcji "Robert Biedroń w trasie" - impreza finansowana jest ze środków grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim.

- Robert będzie przechadzał się po bulwarach i rozmawiał w ludźmi - mówi nam Łukasz Rydzik, asystent europosła. Biedronia będzie można spotkać osobiście jeśli pozwolą na to warunki pogodowe. Po około godzinnym spacerze ma się odbyć zamknięte spotkanie dla działaczy Wiosny.

Robert Biedroń to pochodzący z Krosna działacz społeczny i polityk. Założyciel i w latach 2001-2009 prezes Kampanii Przeciw Homofobii oraz Instytutu Podkarpackiego. W latach 2010-14 poseł na Sejm RP z ramienia Ruchu Palikota. Następnie w latach 2014-18 prezydent Słupska.

Od 2019 roku prezes partii Wiosna, z której ramienia został wybrany do Parlamentu Europejskiego. W 2020 roku kandydował na prezydenta RP.