Bartłomiej Poczobut został oficjalnie nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. 27-latek grający na pozycji pomocnika związał się z klubem na kolejne dwa sezony.
Bartłomiej Poczobut swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynach juniorskich ze Szczecinka – Wielim, UKS 7 i Darzbór Szczecinek. Następnie przeszedł do zespołów młodzieżowych Bałtyku Koszalin, by w sezonie 2011/2012 zadebiutować w pierwszej drużynie tego klubu.

Natomiast później Poczobut grał w barwach takich zespołów jak Gwardia Koszalin, Błękitni Stargard, Bytovia Bytów czy GKS Katowice. Ostatnie dwa sezony nowy zawodnik Stali Rzeszów występował w barwach Widzewa Łódź. Poczobut ma na swoim koncie łącznie 140 występów na poziomie I ligi.

- Szukając zawodników do Stali zwracaliśmy uwagę na kwestie sportowe oraz mentalne, a Bartek wpisuje się w profil drużyny pod każdym z tych względów. Potrzebujemy piłkarzy, którzy potrafią brać na siebie odpowiedzialność na i poza boiskiem, do tego gwarantując właściwy poziom piłkarski. To kolejny transfer, którym podnosimy rywalizację o miejsce w wyjściowym składzie - powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.