W sobotę z samego rana, doszło do groźnie wyglądającego dachowania samochodu osobowego w Jasienicy Rosielnej. W środku znajdowały się dwie osoby. Co było przyczyną tego zdarzenia?

Przebieg Dachowania nieopodal Brzozowa


10 lipca, tuż po godzinie 8.00 rano, brzozowscy policjanci ruchu drogowego zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego w Jasienicy Rosielnej. Funkcjonariuszom udało się ustalić prawdopodobny przebieg tego wypadku.

Ustalili oni, że 51-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierując toyotą, jechał od strony Domaradza w kierunku Iskrzyni. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Toyota, którą kierował, obróciła się o 180 stopni, a następnie zjechała na przeciwny pas ruchu. W ten sposób doszło do dachowania. Ostatecznie samochód wraz z pasażerami wylądował w przydrożnym rowie.

Dachowanie osobowej toyoty w Jasienicy Rosielnej
Dachowanie osobowej toyoty w Jasienicy Rosielnej!


Co stało się z uczestnikami wypadku w Jasienicy Rosielnej?


Oczywiście mundurowi sprawdzili trzeźwość kierującego pojazdem 51-latka. Alkomat wskazał, że był on trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został on jednak ukarany mandatem. Na szczęście w wyniku zdarzenia zarówno kierowca, jak i jego pasażerka, nie odnieśli żadnych obrażeń.