Rzeszowscy policjanci poszukują zaginionej 61-letniej Marii Czekalskiej Baran. Kobieta zaginęła we wtorek 13 lipca około godz. 11 w samym centrum miasta.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionej 61-letniej Marii Czekalskiej Baran, zamieszkałej w Siedliskach. Zaginiona we wtorek, 13 lipca 2021 r. około godziny 11 wraz z mężem udała się do banku przy ul. Słowackiego w Rzeszowie. Będąc już wewnątrz wymieniona odłączyła się od męża i opuściła placówkę udając się w kierunku Rynku. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Kilka szczegółów na temat zaginionej Marii Czekalskiej Baran

Rysopis:
Wzrost około 160 cm; szczupła budowa ciała; włosy - krótkie koloru blond; oczy - niebieskie; uszy - średnie przylegające; nos - prosty; uzębienie - pełne.

Ubiór:
Brak danych

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 3224 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.