Na rzeszowskim Rynku oraz na Bulwarach Rada Młodzieży Rzeszowa rozdawała lemoniadę celem wsparcia Podkarpackiego Hospocjum. Równocześnie trwała akcja szczepień.
Celem akcji była zbiórka środków na działanie Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Dla dzieciaków przewidziane były upominki w postaci baniek mydlanych oraz zabawa z animatorką. Młodzież zadbała również o czworonogów, dla których wystawione będą miski z wodą.

Zbiórka odbywała się w niedzielę 18 lipca od godziny 12 do 16:30 na Rynku w Rzeszowie i przy fontannie w Parku Kultury i Wypoczynku na Bulwarach Rzeszowskich.

Jednocześnie na scenie przy rynku trwała akcja szczepień przeciwko Covid-19 organizowana przez CM "Medyk" preparatem Johnson&Johnson. Mógł przyjść każdy pełnoletni, nie trzeba było mieć skierowania, wystarczył dowód osobisty.

Aktualizacja 20.07.2021
Podczas akcji „Rozlejmy dobro” wolontariuszom z Rady Młodzieży Rzeszowa udało się̨ zebrać́ ponad 1200 zł. Cała kwota została przeznaczona na podopiecznych fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.