Nie zachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu było przyczyną zderzenia hulajnogi elektrycznej z volkswagenem. Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Jarosławiu, na ul. Lubelskiej. Kierujący jednośladem 40-latek z obrażeniami trafił do szpitala.
Wczoraj po godz. 15 na ul. Lubelskiej w Jarosławiu, doszło do zderzenia hulajnogi elektrycznej z volkswagenem. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący jednośladem 40-letni mieszkaniec Jarosławia, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego najechał na tył volkswagena, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Do szpitala z obrażeniami trafił kierujący hulajnogą elektryczną. Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

- Apelujemy zarówno do kierujących pojazdami oraz pieszych, rowerzystów, osób korzystających z hulajnóg elektrycznych o zachowanie ostrożności w szczególności w rejonie przejść dla pieszych czy przejazdów dla rowerów- powiedzieli policjanci.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. rzeszow112.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.