Dzisiaj, czyli 28 lipca bieżącego roku, doszło do przykrego wypadku na drodze nr 94. Motocyklista wypadł z drogi. To zdarzenie zablokowało przejazd na drodze w kierunku Łańcuta.

Okoliczności wypadku z udziałem motocyklisty


Do zdarzenia drogowego doszło o godzinie 12.32. Są to informacje podane przez dyżurnego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wypadek dotyczył jednego motocyklisty. Kolizja miała miejsce na odcinku Drogi Krajowej nr 94, między Rzeszowem i Łańcutem. Do wypadku doszło dokładnie w miejscowości Kraczkowa. Zdarzenie dotyczyło pikietażu 610+500.

Co się wydarzyło i jak długo potrwają utrudnienia w Domaradzu?


Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, w pewnym momencie motocyklista po prostu wyjechał poza obręb jezdni. Póki, nie znane są jednak przyczyny tego działania. Wiadomo jednak, że kierujący jednośladem doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Ze względu na ten wypadek jezdnia w kierunku Łańcuta została częściowo zablokowana. Nie przejezdny jest pas drogi w kierunku Łańcuta. Policja kieruje ruchem na miejscu. Według zapewnień GDDKiA utrudnienia potrwają ok. 2 godziny.