W kinie Zorza odbyła się przedsezonowa prezentacja piłkarzy Apklan Resovii Rzeszów. Pierwszy mecz "pasiaki" rozegrają już w tę sobotę na wyjeździe z GKS Katowice.
W czwartek 29 lipca w rzeszowskim kinie Zorza odbyła się przedsezonowa prezentacja piłkarzy Apklan Resovii.

- Nie chcemy się wcale zatrzymywać, chcemy iść cały czas do przodu, i wyznaczać sobie coraz to wyższe cele. Resovia w świecie piłkarskim jest z kojarzona z profesjonalizmem oraz stabilnością. Poprzedni sezon, a także kolejne wzmocnienia - to wszystko sprawia, że na kolejny sezon z optymizmem oraz nadzieją - mówił drian Rudawski, prezes CWKS Resovia S.A.

Na prezentacji obecny był także prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek. - Profesjonalizm tego klubu widać już na każdym kroku. Cieszymy się, że Fortuna 1. Liga może być obecna w sezonie. Mamy nadzieję, że już za niedługo naszych piłkarzy będziemy mogli oglądać w najwyższej klasie rozgrywkowej - mówił Fijołek.

Prezydent dodał także, że miasto zrobi wszystko, aby zmodernizować stadion, tak aby poziom infrastruktury sportowej szedł w parze z poziomem sportowym.

Pierwszy mecz Apklan Resovia zagra już w tę sobotę na wyjeździe z GKS Katowice. Na pierwsze domowe spotkanie "Pasiaki" muszą poczekać do 6 sierpnia, gdzie zmierzą się na własnym stadionie z GKS Tychy.