Policjanci z przeworskiej drogówki zatrzymali kierowcę volkswagena, który miał przy sobie narkotyki. 20-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Odpowie za to przed sądem.

Młodociany narkoman z Przeworska


W sobotę (30.07), w nocy po godz. 21.00, na ul. Generała Antoniego Chruściela w Przeworsku, policjanci przeworskiej drogówki zatrzymali do kontroli volkswagena. Kierowcą był zaledwie 20-letni mężczyzna.

Podejrzenie funkcjonariuszy wzbudziło dziwne zachowanie kierowcy. Był on bardzo nerwowy. Szybko okazało się, co było powodem jego zdenerwowania.

Narkotyki w samochodzie 20-latka


W samochodzie 20-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego, policjanci znaleźli dwa woreczki foliowe z suszem koloru ciemno zielonego. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana.

Funkcjonariusze postanowili jednak znalezioną substancję przesłać do laboratorium kryminalistycznego. Tam zostanie przeprowadzona szczegółowa analiza.

Konsekwencje wobec posiadacza narkotyków z Przeworska


20-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu jarosławskiego został przesłuchany i usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.