Drużyna Konrada Fijołka oficjalnie została już skompletowana. Trzeci z wiceprezydentów Rzeszowa, Dariusz Urbanik oficjalnie objął swój urząd.
Przypomnijmy, niespełna trzy tygodnie temu stanowisko wiceprezydentów Rzeszowa objęły dwie panie: Jolanta Kaźmierczak oraz Krystyna Stachowska. Ta pierwsza zajmuje się gospodarką komunalną, gospodarką mieniem, ochroną środowiska, geodezją, targowiskami i parkingami, z kolei Krystyna Stachowska odpowiada w ratuszu za edukacją, kulturą, promocją i pomocą społeczną.

Drużyna Konrada Fijołka w komplecie. Dariusz Urbanik oficjalnie na stanowisku

Z kolei w poniedziałek 9 sierpnia te dwie Panie przywitały na stanowisku trzeciego z wiceprezydentów, Dariusza Urbanika. W miejskim ratuszu będzie on odpowiadał za przede wszystkim za rzeszowskie inwestycje i komunikację.

Całą karierę zawodową spędził w biznesie, szczególnie w firmach budowlanych, które były odpowiedzialne za budowę dróg i mostów.

- To nie tylko mój przyjaciel z osiedla Kmity, ale przede wszystkim świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Jest w pełni przygotowany do swojej roli - mówił o nim Konrad Fijołek ogłaszając nazwiska swoich zastępców.