Pracownik sklepu rozpoznał złodziejkę –recydywistkę po charakterystycznym tatuażu. Kobita kradła drogie artykuły w bardzo chytry sposób.

Spostrzegawczy pracownik sklepu pomógł w zatrzymaniu złodziejki


W minioną środę po godzinie 15.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów w Przemyślu doszło do oszustwa. 32-letnia mieszkanka Przemyśla przełożyła drogie perfumy do pudełka po tańszym kremie, następnie przy kasie samoobsługowej zapłaciła za towar i próbowała wyjść ze sklepu.

Pracownik drogerii, jak tylko kobieta weszła do środka, rozpoznał ją po charakterystycznym tatuażu i obserwował podczas robienia zakupów. Jak się okazało, kilka tygodni temu ukradła ona perfumy z tego samego sklepu. Mężczyzna zatrzymał oszustkę i wezwał na miejsce policyjny patrol.

Prawie 10 lat pozbawienia wolności za zuchwałą kradzież!


32-latka została osadzona w policyjnym areszcie. Po zebraniu materiału dowodowego usłyszała zarzut oszustwa, do którego się przyznała. Kodeks karny za ten czyn przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności. Wobec mieszkanki Przemyśla trwają dodatkowo czynności wyjaśniające dotyczące kradzieży perfum.