Pracownik sklepu rozpoznał złodziejkę –recydywistkę po charakterystycznym tatuażu. Kobita kradła drogie artykuły w bardzo chytry sposób.

Spostrzegawczy pracownik sklepu pomógł w zatrzymaniu złodziejki


W minioną środę po godzinie 15.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów w Przemyślu doszło do oszustwa. 32-letnia mieszkanka Przemyśla przełożyła drogie perfumy do pudełka po tańszym kremie, następnie przy kasie samoobsługowej zapłaciła za towar i próbowała wyjść ze sklepu.

Pracownik drogerii, jak tylko kobieta weszła do środka, rozpoznał ją po charakterystycznym tatuażu i obserwował podczas robienia zakupów. Jak się okazało, kilka tygodni temu ukradła ona perfumy z tego samego sklepu. Mężczyzna zatrzymał oszustkę i wezwał na miejsce policyjny patrol.

Prawie 10 lat pozbawienia wolności za zuchwałą kradzież!


32-latka została osadzona w policyjnym areszcie. Po zebraniu materiału dowodowego usłyszała zarzut oszustwa, do którego się przyznała. Kodeks karny za ten czyn przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności. Wobec mieszkanki Przemyśla trwają dodatkowo czynności wyjaśniające dotyczące kradzieży perfum.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.