G2A Arena ponownie otwarta! Znamy kalendarium najbliższych imprez! W Jasionce koło Rzeszowa po raz pierwszy odbędą się różnorodne wydarzenia pod szyldem Summer Arena! Mamy vouchery do rozdania!
Od piątku 13 sierpnia do niedzieli 5 września w G2A Arena odbędą się wydarzenia takie jak: Kino na Plaży, Summer Arena oraz Rodzinny Piknik na Plaży. To, co wyróżnia te eventy, to ogromna plaża znajdująca się na sali wystawienniczej G2A Arena.

Jedyna taka plaża na Podkarpaciu

G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego po raz pierwszy stanie się prawdziwą plażą przypominającą plaże egzotycznych wysp Pacyfiku.

Sala wystawiennicza obiektu o powierzchni 4 800 m2 została wypełniona 16. t piasku, żywymi palmami, leżakami, łódkami oraz plażowymi dodatkami, jak: flamingi, piłki i inne dmuchańce.

Dodatkowym atutem sali jest oświetlenie, które buduje nie tylko letni, imprezowy klimat, ale także dodaje splendoru i wyjątkowego charakteru każdemu wydarzeniu, które będzie odbywać się w ramach Summer Areny.

Kino na Plaży w G2A Arena

Za nami półmetek wakacji! Słoneczna pogoda, sielankowy nastrój, imprezy do samego rana − za to wszyscy kochają lato. Lato to też czas, kiedy królują kina plenerowe. A co zrobić, gdy piaszczysta plaża jest daleko, a pogoda nie jest łaskawa?

Nic prostszego, wystarczy przyjść do G2A Arena. Na wszystkich fanów kina plenerowego czekać będą wygodne leżaki, nowoczesny multimedialny ekran, kinowe nagłośnienie oraz popcorn i zimne napoje serwowane przez rzeszowską ekipę Lord Jacka.

To, co wyróżnia letnie kino w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, to przeszklona kopuła, przez którą widoczne będzie gwieździste niebo.

Jak prezentuje się repertuar Kina na Plaży?

W piątek 13 sierpnia br. po raz pierwszy w G2A Arena będzie można zobaczyć dwa seanse filmowe: Whisky dla aniołów oraz 7 psychopatów.

Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 20:00. Pierwszy z wymienionych tytułów to brytyjski film opowiadający o trójce bezrobotnych, spłukanych bohaterów, na których czeka najdroższa whisky na świecie, szkocki kilt i przygoda, której długo nie zapomną.

Z kolei druga propozycja filmowa to historia scenarzysty, któremu brakuje weny i któremu z pomocą przychodzi przyjaciel – bezrobotny aktor, dorywczo złodziej psów. Za pomocą ogłoszenia w gazecie ściąga do domu największych świrów, jakich świat widział…
  • godz. 20:00 – Whisky dla Aniołów;

  • godz. 22:00 – 7 Psychopatów;

  • Bilety: 1 film – 10 zł, 2 filmy – 16 zł;

  • Bilety można zakupić na miejscu.

Pozostałe filmy wyświetlane podczas kolejnych edycji Kina na Plaży będą podawane na bieżąco. Organizatorom zależy, aby to widzowie mieli wpływ na repertuar.

Beach Party na piasku w G2A Arena

Summer Arena to też imprezy klubowe, pyszne jedzenie, długie wieczory w towarzystwie przyjaciół i zabawa do białego rana na piaszczystej plaży.

Tak w skrócie można opisać najlepszą imprezę plażową na Podkarpaciu. Pod szklaną kopułą G2A Arena będzie na Was czekać scena o powierzchni 100 m2, piaszczysta plaża, palmy, leżaki, zimne drinki i świetna muzyka w stylu latino i cubano, którą zagra DJ Mundy.

Co więcej, organizatorzy przewidzieli dodatkowe gadżety dla uczestników takie, jak hawajskie naszyjniki i insta-sciankę fotograficzną z motywem plażowym.

Beach Party 2021 – daty imprez, cena:
  • 14 sierpnia, godz. 21:00

  • 21 sierpnia, godz. 21:00

  • 28 sierpnia, godz. 21:00

  • 4 września, godz. 21:00

  • Wstęp: 20 zł , bilety można zakupić na miejscu.

To jeszcze nie koniec! Uczestnicy imprezy 14 sierpnia, ubrani w obowiązujący dress code, czyli w stroje w stylu hawajskim, boho lub plażowym mają promocyjne wejście w cenie 10 zł. Z kolei wszystkie Panie do 23:00 mogą cieszyć się bezpłatnym wejściem na wydarzenie.

Piknik Rodzinny na Plaży w G2A Arena

Wydarzeniem, które uwieńczy Summer Arenę jest Piknik Rodzinny na Plaży, który odbędzie się 5 września. Dmuchańce, zabawy dla dzieci oraz liczne wydarzenia towarzyszące – a wszystko na piaszczystej plaży w G2A Arena!

Środki bezpieczeństwa i Punkt Szczepień przeciw COVID-19

Summer Arena będzie odbywać się według aktualnych zasad sanitarnych z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa.

Na miejscu czekać będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w warunkach sterylnych − zapewniają organizatorzy wydarzenia. Ponadto, jedną z atrakcji Summer Areny jest możliwość zaszczepienia się oraz wykonania testów na obecność koronawirusa.

W punkcie, którego organizatorem jest Centrum Medyczne MEDYK, wszyscy zainteresowani szczepieniem przeciwko COVID-19 będą mieli możliwość rejestracji, badania i szczepienia szczepionką Johnson & Johnson.

Vouchery do rozdania! Redakcja rzeszow112.pl otrzymała 5 voucherów do rozdania na dzisiejsze i jutrzejsze atrakcje w G2A Arena! Kto pierwszy ten lepszy! Zapraszamy do kontaktowania się z nami przez maila: redakcja@rzeszow112.pl lub messenger: www.facebook.com/rzeszow112pl/