Kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Zaledwie 21-latek był w posiadaniu narkotyków w postaci suszu roślinnego. Tego samego dnia przyłapano także 20-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. U niego również znaleziono substancje zabronione.

Narkotykowa plaga w województwie Podkarpackim


W poniedziałek, kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. 21-latek wraz z dwójką innych mężczyzn siedział w samochodzie, zaparkowanym na jednej z ulic w Kolbuszowej.

W trakcie legitymowania, uwagę policjantów zwróciło nerwowe zachowanie młodego mężczyzny. Policjanci przeszukali 21-latka. W jego saszetce ujawnili słoiczek z suszem roślinnym.

Zabezpieczony susz został poddany badaniu naroktestem, które wykazało obecność substancji zabronionych. Po wykonaniu czynności, 21-latek został zwolniony.

Kolejne zatrzymania wśród młodych mężczyzn


Dziś rano, podczas przeszukania jednej z posesji na terenie gminy Majdan Królewski, w tunelu ogrodowym, policjanci znaleźli dwa krzewy konopi indyjskich, które należały do 20-letniego mieszkańca tej posesji. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli woreczek z suszem roślinnym. Badanie narkotestem potwierdziło obecność substancji zabronionych.