G2A Arena ponownie otwarta! Znamy kalendarium najbliższych imprez! W Jasionce koło Rzeszowa po raz kolejny odbędą się różnorodne wydarzenia pod szyldem Summer Arena! Od 13 sierpnia do 5 września w G2A Arena odbędą się wydarzenia takie jak: Kino na Plaży, Summer Arena oraz Rodzinny Piknik na Plaży. To, co wyróżnia te eventy, to ogromna plaża znajdująca się na sali wystawienniczej G2A Arena.
G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego kolejny weekend stanie się prawdziwą plażą przypominającą plaże egzotycznych wysp Pacyfiku. Sala wystawiennicza obiektu o powierzchni 4 800 m2 została wypełniona 160. t piasku, żywymi palmami, leżakami, łódkami oraz plażowymi dodatkami, jak: flamingi, piłki i inne dmuchańce. Dodatkowym atutem sali jest oświetlenie, które buduje nie tylko letni, imprezowy klimat, ale także dodaje splendoru i wyjątkowego charakteru każdemu wydarzeniu, które będzie odbywać się w ramach Summer Areny.

Kino na Plaży w G2A Arena

Słoneczna pogoda, sielankowy nastrój, imprezy do samego rana − za to wszyscy kochają lato. Lato to też czas, kiedy królują kina plenerowe. A co zrobić, gdy piaszczysta plaża jest daleko, a pogoda nie jest łaskawa? Nic prostszego, wystarczy przyjść do G2A Arena. Na wszystkich fanów kina plenerowego czekać będą wygodne leżaki, nowoczesny multimedialny ekran, kinowe nagłośnienie oraz popcorn i zimne napoje serwowane przez rzeszowską ekipę Lord Jacka. To, co wyróżnia letnie kino w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, to przeszklona kopuła, przez którą widoczne będzie gwieździste niebo.

Jak prezentuje się repertuar Kina na Plaży w ten weekend?

20 sierpnia br. w G2A Arena będzie można zobaczyć dwa seanse filmowe: Jutro będziemy szczęśliwi oraz W labiryncie . Wydarzenie rozpoczyna się o godz. 20:00. Pierwszy z wymienionych tytułów to niezwykła francuska komedia z elementami dramatu, prezentująca historię Samuela, żyjącego na Riwierze Francuskiej. Tam niespodziewanie jego była znajoma Kristin podrzuca mu dziecko, natychmiast znikając. W ten sposób mężczyzna staje się samotnym ojcem.

Z kolei druga propozycja filmowa to historia nastoletniej dziewczyny, która została porwana i uwięziona na piętnaście lat. Kiedy budzi się w szpitalu, niczego nie pamięta. Nikt nie wie, jak udało jej się uciec. Z pomocą policyjnego profilera, doktora Greena próbuje odzyskać wspomnienia z tajemniczego labiryntu – więzienia, w którym porywacz zmuszał ją do rozwiązywania zagadek, stosując przerażający system nagród i kar. 

- godz. 20:00 – Jutro będziemy szczęśliwi
- godz. 22:10 – W labiryncie;
- bilety: 1 film – 10 zł, 2 filmy – 16 zł;
- bilety można zakupić na miejscu.

Pozostałe filmy wyświetlane podczas kolejnych edycji Kina na Plaży będą podawane na bieżąco. Organizatorom zależy, aby to widzowie mieli wpływ na repertuar.

Kino i impreza na plaży w G2A Arena − Summer Arena
Kino i impreza na plaży w G2A Arena − Summer Arena


Beach Party na piasku w G2A Arena

Summer Arena to też imprezy klubowe, pyszne jedzenie, długie wieczory w towarzystwie przyjaciół i zabawa do białego rana na piaszczystej plaży. Tak w skrócie można opisać najlepszą imprezę plażową na Podkarpaciu. Pod szklaną kopułą G2A Arena będzie na Was czekać scena o powierzchni 100 m2, piaszczysta plaża, palmy, leżaki, zimne drinki i świetna muzyka klubowa, którą zagra DJ Greg.

Beach Party 2021 – daty imprez, cena:
- 21 sierpnia, godz. 21:00
- 28 sierpnia, godz. 21:00
- 4 września, godz. 21:00
- wstęp: 20 zł, bilety można zakupić na miejscu.

Piknik Rodzinny na Plaży w G2A Arena

Wydarzeniem, które uwieńczy Summer Arenę jest Piknik Rodzinny na Plaży, który odbędzie się 5 września. Dmuchańce, zabawy dla dzieci oraz liczne wydarzenia towarzyszące – a wszystko na piaszczystej plaży w G2A Arena!

Środki bezpieczeństwa i Punkt Szczepień przeciw COVID-19

Summer Arena będzie odbywać się według aktualnych zasad sanitarnych z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w warunkach sterylnych − zapewniają organizatorzy wydarzenia. Ponadto, jedną z atrakcji Summer Areny jest możliwość zaszczepienia się oraz wykonania testów na obecność koronawirusa. W punkcie, którego organizatorem jest Centrum Medyczne MEDYK, wszyscy zainteresowani szczepieniem przeciwko COVID-19 będą mieli możliwość rejestracji, badania i szczepienia szczepionką Johnson & Johnson.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.