Ponad 4 promile alkoholu w organizmie jest na granicy dawki śmiertelnej. Pomimo tego kobieta w takim stanie postanowiła jeszcze wsiąść za kierownicę. Zatrzymał ją policyjny patrol. Na szczęście zanim zdążyła doprowadzić do groźnego zdarzenia.

Pijana kobieta za kierownicą


W poniedziałek, około godz. 15.00 w Świerzowej Polskiej, policjanci krośnieńskiej drogówki zatrzymali do kontroli osobowego peugeota. Za kierownicą samochodu siedziała 30-letnia kobieta, od której wyczuwalna była silna woń alkoholu.

Intuicja mundurowych okazała się być trafna. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 4 promile alkoholu w jej organizmie!

Więcej wykroczeń kobiety-była zapisana w policyjnej bazie danych


Jak się okazało, jazda pod wpływem alkoholu to nie było jedyne wykroczenie, jakiego dopuściła się kobieta. Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych okazało się, że kobieta ma zatrzymane prawo jazdy oraz posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Pijaną 30-latkę policjanci przekazali pod opiekę rodzinie. Jej samochód został odholowany. Kobieta odpowie za niestosowanie się do wyroku sądu oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.