Wielkie otwarcie salonu EMPIK z atrakcyjnymi promocjami, dziecięca strefa gier, strefa sportowa, rekreacyjna i plastyczna, animacje taneczne oraz pokaz mody dla dzieci. Tak zapowiada się najbliższy weekend pod hasłem „Back to School” w CH Plaza Rzeszów.
Ponadto za zakupy za minimum 100 zł będzie można wygrać wyprawkę szkolną dla dziecka. Weekend „Back to School” w rzeszowskiej Plazie potrwa od piątku 27 do niedzieli 29 sierpnia 2021 r.

Wielkie otwarcie EMPIK w CH Plaza Rzeszów

Imprezę z okazji powrotu do szkoły w CH Plaza Rzeszów rozpocznie w piątek 27 sierpnia 2021 r. wielkie otwarcie nowego salonu EMPIK, który przez wiele lat był najemcą CH Plaza Rzeszów.

Po kilkuletniej przerwie Empik zdecydował się na powrót. Nowoczesny salon zajmuje powierzchnię blisko 250 mkw. Znajduje się na parterze Centrum. Na wielkie otwarcie salonu EMPIK przygotowano wiele atrakcji i promocji m.in. 20% rabat na książki i płyty.

Wygraj wyprawkę szkolną

W piątek 27 sierpnia rozpocznie się również konkurs, w którym wygrać można wyprawkę szkolną dla swojego dziecka. Łączna pula nagród to ponad 6 tys. zł. Aby wziąć udział w zabawie, należy od piątku 27 sierpnia do niedzieli 29 sierpnia zrobić zakupy w CH Plaza Rzeszów za min. 100 zł.

Paragony będą upoważniał do wzięcia udziału w quizie edukacyjnym. Wygrają klienci, którzy najszybciej udzielą prawidłowych odpowiedzią na konkursowe pytania. Finał akcji i wręczenia nagród zaplanowano w niedzielę 29 sierpnia o godzinie 18:00.

Atrakcje i konkursy dla dzieci

Większość atrakcji dla najmłodszych CH Plaza Rzeszów zaplanowało na niedzielę 29 sierpnia. W ramach akcji „Back to School” od godziny 10:00 dzieci będą mogły zagrać w gry planszowe i edukacyjne. W specjalnej strefie dla dzieci będą miały miejsce także animacje sportowe, taneczne, plastyczne i kreatywne.

Całość atrakcji w ramach weekendu „Back to School” w CH Plaza Rzeszów zakończy wyjątkowy pokaz mody o godz. 17:00 przygotowany przez działające w rzeszowskiej Plazie sklepy SINSAY, SMYK oraz DECATHLON.

Weekend „Back to School” w CH Plaza rozpocznie się w piątek 27 sierpnia i potrwa do niedzieli 29 sierpnia 2021 r. Szczegóły imprezy, program i regulamin konkursu można znaleźć na stronach: www.plazarzeszow.pl