16-letni nastolatek jadący motocyklem w pewnym momencie zderzył się z nadjeżdżającym samochodem osobowym. Według ustaleń policji winny niestety okazał się chłopiec na jednośladzie.

Niebezpieczna kolizja z udziałem nastolatka


Do zdarzenia doszło w środę przed godz. 18.00, w miejscowości Zmiennica. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 16-letni mieszkaniec tej miejscowości, kierujący motocyklem, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu renault. W wyniku tego doprowadził do zderzenia pojazdów.

Czy są ofiary tego nieszczęśliwego wypadku?


Kobieta kierująca samochodem, przewoziła dwoje pasażerów. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 16-latek kierujący motocyklem. Chłopak karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

16-latek bez uprawnień


Policjanci ustalili, że motocykl był zarejestrowany i ubezpieczony, jednak w chwili zdarzenia nie posiadał tablicy rejestracyjnej. Ponadto, jak się okazało, 16-latek nie posiada uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

Materiały w tej sprawie zostaną przekazane do sądu rodzinnego. Policjanci ustalą również to, w jaki sposób motocykl znalazł się w posiadaniu 16-latka.