Występ zespołu Myslovitz zakończył występy zespołów drugiej części Rockowej Nocy 2021 w Rzeszowie. Na scenie pojawiła się także formacja Armia.
Jednak występ tych kapel poprzedziły koncerty zespołów Rosemerry, który w swojej twórczości nawiązuje do legendarnej kapeli rockowej Led Zeppelin, a także formacji 1984.

Finałem Rockowej Nocy 2021 był koncert kapeli Myslovitz. To jeden z najważniejszych zespołów rockowych polskiej muzyki rozrywkowej ostatnich 30 lat. Grupa została założona w 1992 roku w Mysłowicach przez Artura Rojka, Wojtka Powagę oraz Jacka i Wojtka Kuderskich. Cztery lata później do zespołu dołączył Przemysław Myszor.

Myslovitz ma na swoim koncie 10 płyt, które rozeszły się w ponad pół milionie egzemplarzy. Wielkie przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich rozgłośniach radiowych.

Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis. Myslovitz są dwukrotnymi laureatami MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie nagradzani Fryderkiem przez Akademię Fonograficzną jak również są laureatami Paszportów „Polityki“, Superjedynek, Yach Festiwal i wielu innych nagród. W 2022 roku zespół będzie obchodził jubileusz 30-lecia swojej działaności. Z tej okazji w przygotowaniu jest nowa płyta.