Policjanci z komendy policji w Rzeszowie odnaleźli zaginioną 16-latkę, o której pisaliśmy TUTAJ
Od 5 lipca poszukiwali ją policjanci z mazowieckiego Przasnysza, gdzie zaginiona mieszkała. Z ich informacji zdobytych przez policję wynikało, że dziewczyna może przebywać w Rzeszowie. Wczoraj funkcjonariusze z Rzeszowa ustalili adres, gdzie 16-latka przebywa i ją tam odnaleźli. Nastolatka już została przekazana pod opiekę matki.

Zaginiona nastolatka, w sobotę 4 lipca, wyszła z domu i nie powiadomiła nikogo z domowników, dokąd się udaje. Dzień później policjanci z Przasnysza zostali zawiadomieni o jej zaginięciu. Z zebranych podczas poszukiwań informacji wynikało, że nastolatka przebywała w Warszawie, a początkiem sierpnia miała pojechać do Rzeszowa.

Zawiadomieni przez kolegów z Przasnysza funkcjonariusze rzeszowskiej komendy, włączyli się w poszukiwania. Sprawdzali adresy, pod którymi dziewczyna mogła mieszkać. W środę podczas sprawdzania kolejnego adresu zastali tam zaginioną.

O odnalezieniu nastolatki rzeszowscy funkcjonariusze poinformowali policjantów z Przasnysza, a za ich pośrednictwem matkę dziewczyny. Dzisiaj rano nastolatka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę matki.