6. Ogólnopolski Festiwal "Reggae nad Wisłokiem" tym razem gra dla klimatu. Stowarzyszenie EKOSKOP, Harcerski Klub Ekologiczny 21, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Z Wędkarskiego Pudełka oraz Strażnicy Drzew postanowili wspólnie posprzątać okolice Lisiej Góry i brzegi Wisłoka. Start akcji w piątek, 3 września o 16.00, wstęp wolny ;)
Już 4 września w Rzeszowie odbędzie się 6. Ogólnopolski Festiwal "Reggae nad Wisłokiem". - Mając na uwadze dobro przyrody oraz nas samych już dzień wcześniej rozpoczynamy działania proekologiczne akcją sprzątania brzegu Zalewu Rzeszowskiego. Spotykamy się o 16:00 na placu przy przystani na Lisiej Górze - czytamy na profilu wydarzenia.

- Wszystkich chętnych, którym leży na sercu piękno i czystość naszego miasta, Rzeszowa prosimy o poinformowanie znajomych. Zapewniamy potrzebne rękawiczki oraz worki na śmieci - informują organizatorzy.

Pierwszych 20 osób, które zgłoszą się na miejscu akcji sprzątania otrzymają kupony upoważniające do odbioru festiwalowych koszulek.

Akcję wspierają: EKOSKOP, Harcerski Klub Ekologiczny 21, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Z Wędkarskiego Pudełka oraz Strażnicy Drzew.