Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie opublikowała informację o zaginionym mieszkańcu powiatu sanockiego. 41-latek zaginał w sierpniu podczas powrotu z Niemiec.

Mieszkaniec Podkarpacia zaginął w Berlinie


Michał Kruk 20 sierpnia 2021 roku miał wyjechać z Güster w Niemczech, gdzie pracował sezonowo. 29 sierpnia 2021roku, prawdopodobnie przebywał na dworcu w Berlinie. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie jest też znane jego aktualne miejsce pobytu.

Rysopis zaginionego mężczyzny


Poszukiwany to 41-letni mieszkaniec miejscowości Nagórzany z powiatu sanockiego. Jest wysoki (180 cm wzrostu), szczupłej budowy ciała. Michał Kruk ma włosy ostrzyżone na łyso, nosi okulary korekcyjne. Posiada także znaki szczególne w postaci tatuażu na prawym ramieniu.

W dniu zaginięcia był w spodnie jeansowe, miał przy sobie plecak koloru niebiesko-szarego. Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku na numer telefonu 47 8296 310 lub 47 8296 311.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.