W niedziele około godziny 6 rano na ul. Targowej w Rzeszowie doszło do zderzenia audi z toyotą. Ulica Targowa będzie zablokowana na czas policyjnych czynności.
Policjanci poszukują kierowcy samochodu marki Audi, który w niedzielę rano spowodował wypadek przy ulicy Targowej w Rzeszowie.

- Do zdarzenia doszło przed godz. 6:00. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierowca audi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w zaparkowany na ulicy Targowej samochód marki Toyota. - Mówi komisarz Ewelina Wrona z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Wypadek na Targowej w Rzeszowie
Wypadek na Targowej w Rzeszowie


Z relacji świadków wynika, że kierowca audi wysiadł z rozbitego auta i oddalił się.

Policja informuje, że ul. Targowa będzie zablokowana na czas wykonywania policyjnych czynności.

Droga ma być przejezdna około południa.

[Aktualizacja godz. 13.40]
Ul. Targowa jest już przejezdna.

Prawdopodobnie kierujący audi jadąc ul. Targową, zjechał nagle na prawą stronę i chodnik. Jechał nim około 100 metrów, po czym uderzył w zaparkowany na parkingu samochód marki Toyota.

Wypadek na Targowej w Rzeszowie
Wypadek na Targowej w Rzeszowie


Toyota pchnięta przez audi uderzyła w znak, po czym złamała go. W wyniku zderzenia ze znakiem od toyoty odpadło koło, wgnieciona została klapa bagażnika i rozbita tylna szyba.

Wypadek na Targowej w Rzeszowie
Wypadek na Targowej w Rzeszowie


Audi, w wyniku zderzenia z toyotą, odbiło na lewą stronę jezdni. W samochodzie uruchomiły się wszystkie poduszki i kurtyny powietrzne. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja nadal poszukuje sprawcy.Informacje o zdarzeniu przekazał rzeszow112.pl nasz czytelnik Tomasz - dziękujemy!

Jesteś świadkiem wypadku? Prześlij nam opis, film lub zdjęcia na fb: www.facebook.com/rzeszow112pl
lub maila: redakcja@rzeszow112.pl

Pojedziemy na miejsce, zrobimy zdjęcia, wyjaśnimy sprawę.