Wreszcie mamy udany weekend pod względem pogody, słońce przebija się przez chmury warstwowe, a jeśli nawet zachmurzenie nie pozwala na promienie słoneczne to jest bardzo ciepło i temperatury dochodzą do nawet 19/20°C. Bardzo sympatycznie zapowiada się nam ostatni tydzień września jak i pierwsza dekada października, o której więcej napiszemy na końcu prognozy...
A zatem, zapraszamy na szczegóły prognozy tygodniowej!

Poniedziałek
Początek przyszłego tygodnia będzie ciepły, słoneczny oraz bez opadów. Mogą się pojawić, gdzie nie gdzie chmury warstwowe, ale ogólnie będzie ciepło, bo od 16 do 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany.

Wtorek
Kolejny dzień nie przyniesie większych zmian w pogodzie, będzie w miarę ciepło i nie będzie żadnych opadów. Temperatury w regionie będą nadal satysfakcjonujące, bo od 15 do 19°C.

Środa
W połowie tygodnia nie wiele zmieni się w pogodzie, no może tylko temperatury. Nie spodziewamy się opadów, jedynie zachmurzenie może nam zakryć niebo a temperatury będą w okolicach 13/16°C. Wiatr nadal słaby z płd-wsch.

Czwartek
Ostatni dzień września może zaznaczyć się zdecydowanie większym zachmurzeniem i nie możemy wykluczyć słabych opadów. Temperatury będą niższe jak w poprzednich dniach, bo od 12 do 15°C. Wiatr może być mocniejszy z zachodu.

Piątek
Koniec tygodnia będzie już zdecydowanie pogodniejszy z pojawiającym się słońcem i bez opadów. Temperatury będą jeszcze na poziomie 13/15°C a z rana będzie bardzo zimno. Wiatr nadal słaby.

W weekend kochani czeka nas kontynuacja "babiego lata", będzie dużo słońca a temperatury znów zaczną rosnąć do okolic 17/20°C. I tak oto w tych cieplejszych masach powietrza oraz bez większych opadów pozostaniemy do końca pierwszej dekady października...

Ochłodzenia, ale jeszcze bez opadów śniegu i ataku zimy spodziewamy się w okolicach połowy miesiąca...

Od jakiegoś czasu w długoterminowych "fusikach", widzimy pierwszy poważniejszy incydent zimowy w trzeciej dekadzie października...bacznie śledzimy ten okres i na pewno będziemy o tym "głośno" pisać.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.