Developres Bella Dolina Rzeszów i Energa MKS Kalisz zmierzą się w meczu drugiej kolejki TauronLiga. Dla Rysic będzie to kolejna okazja na zdobycie pełnej puli punktów.
Przed nami kolejne siatkarskie emocje w TauronLiga W trzecim spotkaniu drugiej kolejki Developres Bella Dolina Rzeszów podejmie na własnej hali siódmą drużynę poprzedniego sezonu, Energa MKS Kalisz.

Rysice pierwszego spotkania nowego sezonu nie może zaliczyć do w pełni udanych. Choć Rysice wygrały z BKS Bostik Bielsko-Biała, to jednak musiały się podzielić z przyjezdnymi meczowymi punktami. Rzeszowianki bez trudu wygrały dwa pierwsze sety, z kolei trzeci i czwarty już wyraźnie przegrały. Dopiero na tie-break odbudowały w pełni swoje możliwości i z parkietu schodziły usatysfakcjonowane wynikiem. Zdjęcia z tamtego spotkania, a także jego szczegóły zobaczycie Państwo tutaj: Wygrana Developresu Rzeszów na inauguracje sezonu [FOTO]

Z kolei dla Energa MKS Kalisz będzie to dopiero pierwsze spotkanie w nowym sezonie. Pierwszy mecz rywalki Rzeszowianek miały rozegrać na własnej hali z ŁKS Commercecon Łódź, jednak mecz został przełożony na 27 października.

Bilety na mecz Developres Bella Dolina Rzeszów z Energa MKS Kalisz kibice mogą nabyć tutaj: KUP BILET

Developres BELLA DOLINA Rzeszów vs Energa MKS Kalisz:
,ul>
  • Termin: 02.10.2021

  • Godzina: 17:00

  • Miejsce: Hala Podpromie

  • Transmisja: Polsat Box Go