Wśród kandydatów na następcę Jacka Nawrockiego na stanowisku trenera reprezentacji Polski w siatkówce pojawia się nazwisko Stephana Antigi. Jednak będzie on miał bardzo mocną konkurencję na to stanowisko.
Przypomnijmy, kilkanaście dni temu Jacek Nawrocki przestał pełnić funkcję trenera reprezentacji Polski w siatkówce. Od razu na giełdzie pojawiła się lista nazwisk selekcjonerów, którzy mogliby go zastąpić na tym stanowisku. Wśród nich pojawiła się także osoba trenera Developresu Bella Dolina Rzeszów, Stephana Antigi.

Stephane Antiga nowym trenerem siatkarek Polski?

W ostatnim czasie do siedziby Polskiego Związku Piłki Siatkowej wpłynęły oferty na to stanowisko. Ciekawym faktem jest szczegół, że na tej giełdzie nazwisk nie pada nazwisko żadnego z Polskich trenerów, a jedynie tych z zagranicy.

Jednak nawet pomimo tego faktu lista chętnych osób do objęcia stanowisko po Jacku Nawrockim jest imponująca. Pojawiają się bowiem tam takie osoby jak były trener Grupa Azoty Chemik Police Ferhat Akbas czy Daniele Santarelli.

Są też dobrze znani polskim kibicom Stephane Antiga oraz... Vital Heynen. Co prawda, oficjalnie obaj panowie jeszcze nie zgłosili swoich kandydatur, ale pewnie lada moment to uczynią, ponieważ nie ukrywają, że są zainteresowani pracą w reprezentacji Polski siatkarek.

Następcę Jacka Nawrockiego mamy poznać za jakiś czas, ponieważ PZPS jest na razie na etapie zbierania listy chętnych kandydatów. Selekcjoner reprezentantek Polski zostanie wyłoniony w trakcie konkursu.

Lista kandydatów na selekcjonera reprezentacji Polski siatkarek (nieoficjalna):

  • 1. Marcello Abbondanza (THY Spor Kulubu)

  • 2. Ferhat Akbas (obecnie Eczacibasi Stambuł)

  • 3. Stephane Antiga (Developres Bella Dolina Rzeszów)

  • 4. Massimo Barbolini (Savino Del Bene Scandicci)

  • 5. Vital Heynen

  • 6. Stefano Lavarini (Igor Gorgonzola Novara)

  • 7. Daniele Santarelli (Imoco Volley Conegliano)

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.